Proizvoda

12v 80ah 100ah Lifepo4 baterija
1, Zaštita ćelije od podnapona smanjenjem opterećenja tijekom vremena.
2, Zaštita ćelije od prenapona smanjenjem struje punjenja ili zaustavljanjem procesa punjenja.
3, Isključivanje sustava u slučaju pregrijavanja.
4, Punjenje baterije se zaustavlja na niskoj temperaturi.

Opis
Litij-željezo-fosfatna baterija (LiFePO4) s nazivnim kapacitetom od 80Ah/100ah je 12V80Ah/100aH. Ova litijeva baterija je sigurna i praktična opcija za pohranu energije zahvaljujući integriranom inteligentnom BMS-u. Usporedba Li-ion baterije od 12V80Ah/100ah s konvencionalnim olovno-kiselim baterijama rezultira značajnim smanjenjem težine i prostora. Nevjerojatno je učinkovit, radi na vrlo visokoj razini i ne zahtijeva nikakvo održavanje.
Atribut
| Ime proizvoda | 12v 80ah 100ah lifepo4 baterija |
| Nazivni napon | 12.8v |
| Nominalni kapacitet | 80ah/100ah |
| Baterijska ćelija | 3.2v8 lifepo4 LFP ćelije |
| Zaštita | 4s100a bms |
| Napon punjenja | 14.6V |
| Struja punjenja | 10a -- 50a |
| Isključni napon pražnjenja | 9.2V |
| Maksimalna struja pražnjenja | 100A (prilagođeno) |
| Ciklus života | 3000 puta |
Prednosti
1, Zaštita ćelije od podnapona rezanjem
opterećenje tijekom vremena.
2, Zaštita ćelije od prenapona smanjenjem struje punjenja ili zaustavljanjem procesa punjenja.
3, Isključivanje sustava u slučaju pregrijavanja.
4, Punjenje baterije se zaustavlja na niskoj temperaturi.
Prikaz slika











Popularni tagovi: 12v 80ah 100ah lifepo4 baterija, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak

