Proizvoda
12v 150ah Lifepo4 baterija
1, visoka gustoća energije.
2, Visok radni napon za ćelije s jednom baterijom.
3, bez zagađenja.
4, dug životni vijek 2000 puta.
5, Nema efekta memorije.
6, kapacitet, otpornost, napon, dosljednost vremena platforme je dobra.
7, s funkcijom proizvodnje kratkog spoja, sigurno i pouzdano.
8, Tvornička cijena&Visoka kvaliteta.
9, Dobra konzistencija, nisko samopražnjenje.
12v 150ah lifepo4 baterija

Značajke proizvoda:
1, visoka gustoća energije.
2, Visok radni napon za ćelije s jednom baterijom.
3, bez zagađenja.
4, dug životni vijek 2000 puta.
5, Nema efekta memorije.
6, kapacitet, otpornost, napon, dosljednost vremena platforme je dobra.
7, s funkcijom proizvodnje kratkog spoja, sigurno i pouzdano.
8, Tvornička cijena& Visoka kvaliteta.
9, Dobra konzistencija, nisko samopražnjenje.
Specifikacija proizvoda:
| Model | BW-12150/4S3P12v 150ah lifepo4 baterija |
| Baterija | 3,2V 50Ah torbica LifePO4 baterijska ćelija |
| Nazivni napon | 12.8V |
| Nazivni kapacitet | 150 Ah |
| Konfiguracija baterije | 4S3P |
| Unutarnji otpor | ≤220mΩ |
| Kraj napona punjenja | 14.6V |
| Kraj struje punjenja | 100mA |
| Kraj pražnjenja prekidni napon | 10V |
| Način punjenja | CC/CV (konstantna struja, konstantan napon) |
| Standardna struja punjenja | 30A |
| Maksimalna struja punjenja | 75A |
| Standardna struja pražnjenja | 75A |
| Maksimalna kontinuirana struja pražnjenja | 100A |
| Maksimalna struja pulsnog pražnjenja | 150A/10S |
| Neto težina | 15 kg |
| Temperatura punjenja | 0~45℃ |
| Temperatura pražnjenja | -10~55℃ |
| Temperatura skladištenja | -10~45℃ |
| Jamstvo | 2 godine |
| Životni ciklus | 2000 puta |
| BMS zaštita | prekomjerno punjenje, prekomjerno pražnjenje, prekomjerna struja, kratki spoj i funkcija ravnoteže |
Prijave:

Paket za 12v 150ah lifepo4 bateriju:

PITANJA:
P: Može li MANLY Battery prihvatiti OEM/ODM narudžbu?
O: Naravno, OEM&pojačalo; ODM su prihvaćeni, budući da smo proizvođači i imamo jak R&D tim koji prilagođava različite napone, kapacitete, dimenzije za kupce' različite aplikacije.
P: Ima li vaša baterija stvarni kapacitet?
O: Sve naše baterije su klase A, stvarna vrijednost kapaciteta ≥99% nominalne vrijednosti kapaciteta.
P: Mogu li dobiti uzorak prije proizvodnje?
O: Da, poslat ćemo vam uzorak prije proizvodnje, nakon što potvrdite, tada ćemo započeti proizvodnju što je prije moguće.
P: Koja je vaša pošiljka?
O: 1) EMS, DHL, FedEx, TNT, UPS ili drugim ekspresnim metodama.
2) Preko našeg špeditera (zračni ili morski).
3) Od strane vlastitog špeditera.
4) Domaći špediter u bilo koji grad u Kini.
Popularni tagovi: 12v 150ah lifepo4 baterija, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupnja, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na skladištu, besplatni uzorak











