Proizvoda
12v litij željezna baterija
1, visoka gustoća energije.
2, Visok radni napon za ćelije s jednom baterijom.
3, bez zagađenja.
4, dug životni vijek 2000 puta.
5, Nema efekta memorije.
6, kapacitet, otpornost, napon, dosljednost vremena platforme je dobra.
7, s funkcijom proizvodnje kratkog spoja, sigurno i pouzdano.
8, Tvornička cijena&Visoka kvaliteta.
9, Dobra konzistencija, nisko samopražnjenje.
12v litij željezna baterija

Značajke proizvoda:
12v litij željezna baterija
1, visoka gustoća energije.
2, Visok radni napon za ćelije s jednom baterijom.
3, bez zagađenja.
4, dug životni vijek 2000 puta.
5, Nema efekta memorije.
6, kapacitet, otpornost, napon, dosljednost vremena platforme je dobra.
7, s funkcijom proizvodnje kratkog spoja, sigurno i pouzdano.
8, Tvornička cijena& Visoka kvaliteta.
9, Dobra konzistencija, nisko samopražnjenje.
Specifikacija proizvoda:
| Model | 12v litij željezna baterija |
| Tip baterije | 3.2v 50ah vrećica lifepo4 ćelije |
| Nazivni napon | 12v |
| Napon punjenja | 14.6v |
| Nazivni kapacitet | 100ah |
| Konfiguracija baterije | 4s4p sa 100a bms |
| Standardna struja punjenja | 10a |
| Maksimalna struja punjenja | 50a |
| Neprekidna struja pražnjenja | 100a |
| Napon prekida pražnjenja | 10v |
| Neto težina | 19 kg |
| Dimenzija | 521*238*218 mm |
| Životni ciklus | 2000 puta |
| Jamstvo | 3 godine |
| Temperatura punjenja | 0~45°C |
| Temperatura pražnjenja | -20~60°C |
Glavne primjene za 12v litij željezne baterije:


Paket za 12v litij željeznu bateriju:

PITANJA:
P: Je li BENWEI tvornica ili trgovačko poduzeće?
O: Mi smo originalna tvornica i posjedujemo 2 različite proizvodne baze (tvornica litijskih baterija i proizvodni pogon za montažu baterija) s ukupno više od 2000 radnika.
P: Mogu li dobiti uzorak narudžbe?
O: Naravno, prihvaćamo narudžbe uzoraka za testiranje i provjeru kvalitete, baterije se mogu izraditi kao različite zahtjeve.
P: Mogu li imati proizvode s vlastitim logotipom?
O: Naravno, možemo ponuditi OEM/ODM uslugu s dizajnom prototipa i malom količinom.
P: Možete li poslati proizvode u moju zemlju?
O: Naravno, molimo vas da podijelite svoju detaljnu adresu za provjeru troškova prijevoza, a ako nemate svog špeditera, možemo vam pomoći.
P: Kakve certifikate imaju BENWEI baterijski proizvodi?
O: Možemo besplatno osigurati UL, CE, ROHS, FCC, IEC62133, MSDS, UN38.3 ako je vaša količina narudžbe velika.
Popularni tagovi: 12v litij željezna baterija, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupnja, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatni uzorak










