Proizvoda
Bms Lifepo4 4s 12v
1, visoka gustoća energije.
2, Visok radni napon za ćelije s jednom baterijom.
3, bez zagađenja.
4, dug životni vijek 2000 puta.
5, Nema efekta memorije.
6, kapacitet, otpornost, napon, dosljednost vremena platforme je dobra.
7, s funkcijom proizvodnje kratkog spoja, sigurno i pouzdano.
8, Tvornička cijena&Visoka kvaliteta.
9, Dobra konzistencija, nisko samopražnjenje.
bms lifepo4 4s 12v

Značajke proizvoda:
bms lifepo4 4s 12v
1, visoka gustoća energije.
2, Visok radni napon za ćelije s jednom baterijom.
3, bez zagađenja.
4, dug životni vijek 2000 puta.
5, Nema efekta memorije.
6, kapacitet, otpornost, napon, dosljednost vremena platforme je dobra.
7, s funkcijom proizvodnje kratkog spoja, sigurno i pouzdano.
8, Tvornička cijena& Visoka kvaliteta.
9, Dobra konzistencija, nisko samopražnjenje.
Specifikacija proizvoda:
| Model | bms lifepo4 4s 12v |
| Tip baterije | 3.2v 50ah vrećica lifepo4 ćelije |
| Nazivni napon | 12v |
| Napon punjenja | 14.6v |
| Nazivni kapacitet | 100ah |
| Konfiguracija baterije | 4s4p sa 100a bms |
| Standardna struja punjenja | 10a |
| Maksimalna struja punjenja | 50a |
| Neprekidna struja pražnjenja | 100a |
| Napon prekida pražnjenja | 10v |
| Neto težina | 19 kg |
| Dimenzija | 521*238*218 mm |
| Životni ciklus | 2000 puta |
| Jamstvo | 3 godine |
| Temperatura punjenja | 0~45°C |
| Temperatura pražnjenja | -20~60°C |
bms lifepo4 4s 12v Primjene:



Pitanja
P: Jeste li tvornica ili trgovačko poduzeće?
O: Mi smo tvornica i posjedujemo 3 različite proizvodne baze s naprednim automatskim proizvodnim linijama i ukupno preko 2000 radnika.
P: Koje je vaše vrijeme isporuke za narudžbe za masovnu proizvodnju za bms lifepo4 4s 12v?
O: Općenito 15 ~ 25 radnih dana, ovisno o količini i modelu, vrsti baterije itd., preporučujemo da provjerite vrijeme isporuke prema stvarnoj situaciji.
P: Prihvaćate li narudžbe OEM/ODM litij baterija?
O: Da, OEM& ODM su dobrodošli, molimo vas da nas obavijestite o vašim zahtjevima dizajna.
P: Prihvaćate li narudžbe uzoraka?
O: Uzorak narudžbe je prihvatljiv za podršku potencijalnim kupcima u početnoj fazi.
P: Koji je vaš jamstveni rok?
O: Nudimo 36-mjesečno jamstvo, uz besplatnu zamjenu za sve potvrđene probleme s kvalitetom
Popularni tagovi: bms lifepo4 4s 12v, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na skladištu, besplatni uzorak










