Proizvoda
Lifepo4 12v 120ah
* Snažan i pouzdan
* Duboki ciklusi
* Visoka gustoća energije
* Ekološki prihvatljivo
* Baterija razreda A
* Izdržljiva i lagana
* Materijal: Litij-željezo-fosfatna baterija Lifepo4
* Kompozitni način: 4S1P s BMS 100A + LED indikatorom
\* SIGURNI OKVIR: Vodootporna ABS kutija
* Jednostavno održavanje: Visokokvalitetna baterija s dubokim ciklusom prizmatičnog tipa lifepo4, gotovo da NEMA problema nakon prodaje. Besplatna tehnička podrška prije i nakon prodaje.
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
lifepo4 12v 120ah

Značajke proizvoda oflifepo4 12v 120ah:
* Snažan i pouzdan
* Duboki ciklusi
* Visoka gustoća energije
* Ekološki prihvatljivo
* Baterija razreda A
* Izdržljiva i lagana
*Materijal: Litij-željezo-fosfatna baterija Lifepo4
*SIGURNOSNI OKVIR: Vodootporna ABS kutija
*Tip terminala: M8 navoj
* Jednostavno održavanje: Visokokvalitetna baterija s dubokim ciklusom prizmatičnog tipa lifepo4, gotovo da NEMA problema nakon prodaje. Besplatna tehnička podrška prije i nakon prodaje.
Specifikacija proizvoda:
| Nazivni napon | 12.8V |
| Nazivni kapacitet | 120ah (OEM) |
| Tip baterije | Vrhunska A 3.2V 60ah LifePO4 torbica litij-željezo-fosfatna baterija |
| Model | DL-12120/4S2P |
| Konfiguracija baterije | 4S2P |
| Unutarnji otpor | ≤420mΩ |
| Kraj napona punjenja | 14.6V |
| Kraj struje punjenja | 200mA |
| Kraj napona pražnjenja | 9.2V |
| Način punjenja | CC/CV (konstantna struja/stalni napon) |
| Maksimalna trajna struja punjenja | 50A (prijedlog) |
| Neprekidna struja pražnjenja | 100A |
| Maksimalna struja pulsnog pražnjenja | 200a/10S |
| Neto težina | 11 kg bruto težine |
| Materijal kućišta | ABS kućište ili metalno kućište ili kućište od nehrđajućeg čelika |
| Dimenzija kućišta | 120ah :329*172*217mm (sve dimenzije se mogu prilagoditi) |
| Jamstvo | 3 godine |
| Ugrađeni BMS | Praćenje temperature ćelije i PCB-a, struje, napona, balansiranja ćelije itd |
| Vrsta terminala | M8 |
| Životni ciklus | Životni vijek dubokog ciklusa 2000 puta, 80% dod, 5000 puta, 65% dod, 8000 puta, 40% dod |
| Temperatura punjenja | 0~45℃ |
| Temperatura pražnjenja | -20~60℃ |
| Temperatura skladištenja | -10~45℃ |
| Potvrda | CE, RoHS, MSDS i UN38.3 certifikat |
| Paralelni sklop | do 10 predmeta (12V-1000Ah ili više) |
| Zaštita kućišta | Dostupan IP56 ili prilagođeni IP67 |
| Naljepnica | OEM naljepnica dobrodošla, možete poslati desgin za prilagodbu |
Prijave:
lifepo4 12v 120ah

Napomene kupaca:

Popularni tagovi: lifepo4 12v 120ah, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupnja, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatni uzorak
Sljedeći:
100ah 12v Lifepo4
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti
-
Litij-ionska brodska baterija 12V 400AH LiFePO4 baterijavidi više> -
12v 50ah Lifepo4 baterijavidi više> -
8s 12v litijeva Lifepo4 baterija Bmsvidi više> -
Battle Born 12v 100ah Lifepo4 baterija dubokog ciklusavidi više> -
Litijska pomorska baterija Lifepo4 12v 100ahvidi više> -
Smart Bms Lifepo4 baterija za motociklevidi više>










