Proizvoda
Lifepo4 baterija 12v 30ah
• 1, visoka gustoća energije.
• 2, visoki radni napon za pojedinačne baterije.
• 3, Prikladno za okoliš.
• 4, dugi vijek ciklusa, nakon 500 puta punjenja i pražnjenja, preostali kapacitet iznosi 80%.
• 5, bez memorijskog efekta, može se puniti bilo kada.
• 6, Kapacitet, otpor, napon, konzistencija vremena platforme je dobra.
• 7, velika sigurnost, ne može se eksplodirati.
• 8, tvornička cijena&Visoka kvaliteta.
• 9, nisko samopražnjenje, ≤3% mjesečno.
• 10, mala težina, mala i prilagođena veličina.
lifepo4 baterija 12v 30ah
Značajke proizvoda:
• 1, visoka gustoća energije.
• 2, visoki radni napon za pojedinačne baterije.
• 3, Prikladno za okoliš.
• 4, dugi vijek ciklusa, nakon 500 puta punjenja i pražnjenja, preostali kapacitet iznosi 80%.
• 5, bez memorijskog efekta, može se puniti bilo kada.
• 6, Kapacitet, otpor, napon, konzistencija vremena platforme je dobra.
• 7, velika sigurnost, ne može se' eksplodirati.
• 8, tvornička cijena& Visoka kvaliteta.
• 9, nisko samopražnjenje, ≤3% mjesečno.
• 10, mala težina, mala i prilagođena veličina.
Specifikacija proizvoda:
| Model | lifepo4 baterija 12v 30ah |
| Tip | Li-ion polimerna baterija s BMS-om |
| Baterijske ćelije | Polimerne stanice razreda |
| Nazivni napon | 11.1V |
| Kapacitet | 30Ah / prilagođeno |
| Ulazni | 12.6V |
| Izlaz | 12.6-10.8V |
| Maksimalno kontinuirano punjenje / pražnjenje Trenutno | 2,5A (podesivo) |
| Uključen punjač | Punjač: USplug / EUplug / UKplug |
| Konektori | Utikač tipa T ili utikač 5,5 * 2,1 mmDC |
| Zaštita | Zaštita od prekomjernog punjenja / pražnjenja, zaštita od prekomjerne topline |
| Napunite ciklus | Više od 500 puta |
| LED indikator | Ne |
| Prekidač ON / OFF | Ne |
| Ključna riječ | 12V baterija |
| Standardno vrijeme punjenja | Oko 5H |
| Dimenzije | 21 * 62 * 115 mm / kao vaš zahtjev |
| Radna temperatura | -20 do 60 ° C |
| Naplatatemperatura | -0 do 45 ° C |
| Temperatura skladištenja | -20 do 45 ° C |
| Vlažnost u radu | 5% do 90%, bez kondenzacije |
| Prijave | LED svjetlo, reflektor, baterijska svjetiljka, prijenosni DVD, zvučnik, banka napajanja, sat, medicinski uređaj, industrijska oprema, indikatorsko svjetlo, kamere, DV, igračke, GPS, kamere, interfon, alarmni sustav, POS stroj, komunikacijska oprema, IC terminal, električna brava, set za naručivanje bežičnog posuđa |
Prijave:
LED svjetlosni sustav;
-Prijenosni VTR / TV, magnetofoni, radio, itd.
-Moćni alati, kosilice i usisavači
-Kamere i fotografska oprema
-Prenosna mjerna oprema
-Razne igračke i oprema za rekreaciju
-Neprekidni izvor napajanja
-Komunikacije i električna oprema
-Oprema za interventno osvjetljenje

Duži životni ciklus

Plaćanje:
1.Prihvaćamo T / T, PAYPAL, Western Union, gotovinu i tako dalje.
2.Ako više volite druge uvjete plaćanja, kontaktirajte nas.
Popularni tagovi: lifepo4 baterija 12v 30ah, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak












