Proizvoda
Skladištenje solarnih baterija
1, visoka gustoća energije.
2, Visok radni napon za ćelije s jednom baterijom.
3, bez zagađenja.
4, dug životni vijek 2000 puta.
5, Nema efekta memorije.
6, kapacitet, otpornost, napon, dosljednost vremena platforme je dobra.
7, s funkcijom proizvodnje kratkog spoja, sigurno i pouzdano.
8, Tvornička cijena&Visoka kvaliteta.
9, Dobra konzistencija, nisko samopražnjenje.
skladištenje solarnih baterija

Značajke proizvoda:
skladištenje solarnih baterija
1, visoka gustoća energije.
2, Visok radni napon za ćelije s jednom baterijom.
3, bez zagađenja.
4, dug životni vijek 2000 puta.
5, Nema efekta memorije.
6, kapacitet, otpornost, napon, dosljednost vremena platforme je dobra.
7, s funkcijom proizvodnje kratkog spoja, sigurno i pouzdano.
8, Tvornička cijena& Visoka kvaliteta.
9, Dobra konzistencija, nisko samopražnjenje.
Specifikacija proizvoda:
| Model | 12v 200Ah lifepo4 baterija |
| Tip baterije | 3.2v 50ah vrećica lifepo4 ćelije |
| Nazivni napon | 12v |
| Napon punjenja | 14.6v |
| Nazivni kapacitet | 100ah |
| Konfiguracija baterije | 4s4p sa 100a bms |
| Standardna struja punjenja | 10a |
| Maksimalna struja punjenja | 50a |
| Kontinuirana struja pražnjenja | 100a |
| Napon prekida pražnjenja | 10v |
| Neto težina | 19 kg |
| Dimenzija | 521*238*218 mm |
| Životni ciklus | 2000 puta |
| Jamstvo | 3 godine |
| Temperatura punjenja | 0~45°C |
| Temperatura pražnjenja | -20~60°C |
1) Molimo koristite punjenje konstantnog napona.
3) U ciklusnoj uporabi, napon je 2,35 do 2,45 po jediničnoj ćeliji, maks. Struja nije veća od 25%°C
4) Zategnite vijke kako biste izbjegli svjetlucanje i slab kontakt kada je baterija u upotrebi.
5) Nemojte ga koristiti u blizini izvora topline i otvorenog plamena.
6) Držite ga na niskoj temperaturi. Molimo promijenite ga dok curi tekućina ili je oštećena.


Paket za 12v 200ah litij željezo lifepo4 duboko ciklusnu bateriju:

PITANJA:
P1: Kako odabrati pravu bateriju?
A1: Recite nam svoju potražnju, tada će naša prodaja preporučiti odgovarajuću bateriju za vas.
A2: 7 dana za uzorak; 15 dana za masovnu narudžbu.
A3: 2 godine jamstva na Benwei-Solar proizvod.
A4: Savjetovanje nakon servisa 24 sata samo za vas i kako biste olakšali rješavanje vašeg problema.
A5:1. Pošaljite nam e-poštu o PI broju, serijskom broju, S/N broju proizvoda, pokažite nam više detalja kao što su slike, vaše izvješće o testiranju ili video, ako je problem kvalitete samog proizvoda, ponovno ćemo poslati novi u sljedećem narudžba.
2. Vaš slučaj ćemo poslati našem postprodajnom odjelu i riješiti ga u roku od 24 sata.
Popularni tagovi: skladište solarnih baterija, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupnja, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatni uzorak










