Proizvoda
24v 15ah litij-ionska baterija
1, Dizajniran s LiFePO4 baterijskim ćelijama visokih performansi, koje pružaju izvrsnu zamjenu za AGM zatvorene olovne baterije.
2,Idealno za aplikacije dubokog ciklusa od 12V u karavanima, kamp prikolicama, medicinskim uređajima, kamperima i električnim skuterima.
3, pozitivni i negativni pol na bateriji mogu isprazniti i napuniti bateriju.
Pošaljite upit
Uvod u proizvod

Opis proizvoda
1, Dizajniran s LiFePO4 baterijskim ćelijama visokih performansi, koje pružaju izvrsnu zamjenu za AGM zatvorene olovne baterije.
2, Idealno za aplikacije dubokog ciklusa od 12 V u karavanima, kamp prikolicama, medicinskim uređajima, kamperima i električnim skuterima.
Specifikacija baterije
| Tip baterije | PVC pakiranje |
|---|---|
| Kemija baterija | Litij-ionski |
| Tip ćelije/metoda sastavljanja | Cilindrične ćelije/zavarene |
| Napon (V) | 24V |
| Kapacitet (Ah) | 15 Ah |
| Pohranjena energija (Wh) | 360 vat-sati |
| Težina | 5,1 lbs. (2,3 kg) |
| Metričke dimenzije (D x Š x V) | 152 mm x 122 mm x 71 mm |
| Imperijalne dimenzije (D x Š x V) | 6,1 in. x 4,9 in. x 2,8 in. |
| Priključak za pražnjenje | PP45 crveno/crni PowerPole |
| Priključak za punjenje | DC bačvasti ženski utikač |
| Životni ciklus | Više od 1000 ciklusa |
| Normalna struja punjenja | 3.0 Ampera |
| Nazivna trajna struja pražnjenja | 7,5 ampera |
| Maksimalna kontinuirana struja pražnjenja | 15.0 Ampera |
| Maksimalna pulsna (vršna) struja pražnjenja (2 s) | 30.0 Ampera |
| Temperatura punjenja | 0 stupnjeva do 45 stupnjeva |
| Temperatura pražnjenja | -20 stupnjeva do 60 stupnjeva |
| Radna vlažnost | 60±25 posto RH |
| Vlažnost skladištenja | 60±25 posto RH |
Više slika:


Primjena

Paket


Popularni tagovi: 24v 15ah litij-ionska baterija, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupnja, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak
Sljedeći:
24v 60ah litijska baterija
Pošaljite upit













