Proizvoda
Litij trolling motorna baterija 24v
2. Pratite stanje baterije (punjenje, pražnjenje, snaga, temperatura, radni vijek itd.) i modificirajte informacije za različite namjene.
3. Budući da mnogi od postojećih izbora vanjskih grijaćih pokrivača ne mogu detektirati unutarnju temperaturu ćelija i možda neće biti potpuno učinkoviti u cijelom zagrijavanju baterije, ravnomjerno unutarnje grijanje ključna je komponenta naših baterija za hladno vrijeme.

Opis proizvoda
1.Više kvalificirane cilindrične ćelije
2. Pratite stanje baterije (punjenje, pražnjenje, snaga, temperatura, radni vijek itd.) i modificirajte informacije za različite namjene.
3. Budući da mnogi od postojećih izbora vanjskih grijaćih pokrivača ne mogu detektirati unutarnju temperaturu ćelija i možda neće biti potpuno učinkoviti u cijelom zagrijavanju baterije, ravnomjerno unutarnje grijanje ključna je komponenta naših baterija za hladno vrijeme.
4.Stabilnija i čvršća unutarnja struktura
Specifikacija baterije
| Fizičke dimenzije | 12.0" x 6,6" x 8,26" (305 x 169 x 210 mm) |
| Veličina BCI grupe | Grupa 27 |
| Težina | 280 lbs (22 kg) |
| Ocjena vode | IP65 |
| Tip terminala | M8 x 1.25" |
| Zakretni moment terminala | 80-100 in-lbs (8-10 Nm) |
| Materijal kućišta | Akrilonitril butadien stiren - usporava plamen |
| Vrsta ćelije | LiFePO4 |
| ominalni napon | 25.8V |
| Nominalni kapacitet | 60 Ah @0.5C |
| Kapacitet (vati) | 1536W |
| Paralelna veza | Maks. 6 jedinica |
| Serijski spoj | Maks. 2 jedinice |
| BMS | 8S60A |
| Zaštita kruga |
Prenapunjenost, Pretjerano pražnjenje, Prekomjerna struja, Pretjerana temperatura, Kratki spoj, Ravnoteža, Automatski oporavak od greške |
| Životni ciklus |
3000 puta ciklusa @100 posto DOD i 6000 puta @80 posto DOD |
| Samopražnjenje |
Manje od 3 posto mjesečno |
| Učinkovitost punjenja |
100 percent @0.2C |
| Učinkovitost pražnjenja |
98-100 posto @1C |
Više slika:


Primjena

Paket


Popularni tagovi: litijska trolling motorna baterija 24v, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak










