Proizvoda
3,2 V 280ah Lifepo4 baterija
1) Lagana težina 3,2 v 280ah lifepo4 baterije.
(2) dug životni vijek preko 2000 ciklusa.
(3) veličina, kapacitet i napon mogu se prilagoditi ovisno o potrebi kupca.
(4) Ekološki prihvatljivo i samoispraznjavanje.
3,2 v 280ah lifepo4 baterija

Značajke proizvoda:
1) Lagana težina 3,2 v 280ah lifepo4 baterije.
(2) dug životni vijek preko 3000 ciklusa.
(3) veličina, kapacitet i napon mogu se prilagoditi ovisno o potrebi kupca'
(4) Ekološki prihvatljivo i samoispraznjavanje.
| Vrsta stanice | Litij-jonska fosfatna baterija |
| Model stanice | BW-LFP |
| Nazivni napon | 3.2V |
| Nominalni kapacitet | 280Ah |
| Unutarnji otpor: | ≤10mΩ |
| Kraj napona naboja | 14.6V |
| Maksimalna struja pražnjenja | ≤280A |
| Kraj napona pražnjenja | 9V |
| Životni ciklus | ≥3000 puta / 1C 80% DOD |
| Težina | oko 5,5 kg |
| Dimenzija | 174 mm (L) * 57 mm (D) * 201 mm (V) |
| Način povezivanja | Lasersko zavarivanje |
| Temperatura punjenja | 0~45℃ |
| Temperatura pražnjenja | -10~55℃ |
| Temperatura skladištenja | -10~45℃ |
Primjena litij-željezne baterije
Električno vozilo; Sunčev sustav ; LED svjetlosni sustav;
-Prijenosni VTR / TV, magnetofoni, radio, itd.
-Moćni alati, kosilice i usisavači
-Kamere i fotografska oprema

Paket:


PITANJA:
P: Možete li sami napraviti pakiranje i naljepnicu na 3,2 v 280ah lifepo4 bateriji?
O: Da, možete nam reći dizajn paketa i dizajn naljepnica i mi ćemo ih proizvesti.
P: Postoje li jeftini troškovi dostave za uvoz u našu zemlju?
O: Za male narudžbe express će biti najbolji. A za rasuti redoslijed pomorski put je najbolji, ali treba vam puno vremena. Za hitne narudžbe predlažemo zračnim putem do zračne luke.
P: Koje je vaše trgovačko osiguranje za lifepo4 3.2 v 280ah?
O: 100% zaštita kvalitete proizvoda.
100% zaštita proizvoda na vrijeme
100% zaštita plaćanja za vaš pokriveni iznos
P: Na kojim proizvodima poslujete?
Specijalizirani smo za led cijevi, led svjetla za ploču, led za poplavu, led za visoki zaljev, bateriju itd.
P: Jeste li trgovačko poduzeće ili proizvođač?
O: Mi smo profesionalni proizvođač specijaliziran za proizvode za LED rasvjetu i svoje proizvode trgujemo izravno s našim klijentima.
P: Kada mogu dobiti cijenu za 3,2 v 100ah lifepo4 baterijsku ćeliju?
O: Obično citiramo u roku od 8 sati nakon što primimo vaš upit, pokušat ćemo odgovoriti kupcu što je prije moguće.
Popularni tagovi: 3.2 v 280ah lifepo4 baterija, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak












