Proizvoda
Solarna svjetla punjivih baterija dubokog ciklusa 3,2 V
1) Solarna svjetla za punjive baterije dubokog ciklusa 3,2 v, male težine.
(2) dugi vijek trajanja preko 3000 ciklusa.
(3) veličina, kapacitet i napon mogu se prilagoditi ovisno o potrebama kupca.
(4) Ekološki prihvatljivo i nisko pražnjenje.
Solarna svjetla s punjivom baterijom dubokog ciklusa 3,2 v

Advantagelifepo4Deep Cycle 3.2 v punjiva baterija solarna svjetla:
1. Bez održavanja. Modularni dizajn za jednostavnu instalaciju i povećanje kapaciteta.
2. Dugi vijek trajanja.
2000 ciklusa 85% DOD
5000 ciklusa 65% DOD
8000 ciklusa 40% DOD
3. Ugrađeni pametni BMS s više funkcija zaštite i komunikacije.
4. Širok raspon radnih temperatura i visoka pouzdanost.
5. Može se paralelno povezati više baterijskih jedinica, prikladnih za aplikacije skladištenja velike energije.
6. Kompatibilan s raznim kontrolerima punjenja i pretvaračima.
7. Često se koristi za pohranu solarnog sustava izvan mreže, sigurnosnu kopiju telekomunikacija, središnji podatkovni centar ... itd.
Parametri:
| Solarna svjetla s punjivom baterijom dubokog ciklusa 3,2 v | |
| Artikal | lifepo4 baterija 3,2 v 280ah |
| Nazivni napon: | 3.2v |
| Nominalni kapacitet: | 280AH |
| Kraj napona pražnjenja: | 9.6V |
| Napon na kraju punjenja: | 14.6V |
| Maks.kont. Struja punjenja: | ≤280A |
| Struja na kraju punjenja: | 100mA |
| Nominalna struja pražnjenja: | 280A (sigurno) |
| Maks. Struja impulsnog pražnjenja: | 560A(10S) |
| Unutarnji otpor: | ≤10mΩ |
| Radna temperaturaTemperatura: | 0~45℃ |
| Radna temperatura pražnjenja: | -20~60℃ |
| Temperatura skladištenja (60-80% SOC skladišta): | -10~45℃ |
| Način punjenja: | CC/CV |
| Težina: | 5,5 kg |
| Ciklus života: | 3000+ |

Paket:


Zašto odabrati Benwei?
S profesionalnim timom za podršku, imamo iskustvo u R& D, OEM proizvodnji i marketingu. Uz podršku profesionalnog i predanog inženjerskog i operativnog tima, stojimo na raspolaganju kupcima' ideje u stvarnost. Fleksibilni prema prilagođenim zahtjevima, poput prilagođenih boja, pakiranja i pribora, tako da možete uživati u našoj brzoj jedinstvenoj OEM usluzi.
Naša je tvrtka prošla ISO 9001: 2015 kvalitetu i odobrenje BSCI sustava, a naši proizvodi imaju certifikate ROHS, CE, UL, IEC, UN38.3. Proizvodi baterija imaju prednosti velike gustoće energije, velike gustoće snage, male zapremine, male težine, dugog vijeka trajanja, niskog samopražnjenja, fleksibilnih i raznolikih oblika, sigurnosnih performansi itd.
Popularni tagovi: duboki ciklus 3,2 v punjiva baterija solarna svjetla, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
-
3,2-voltna punjiva baterija za solarna svjetlavidi više> -
Solarne punjive baterije 3,2 Vvidi više> -
3.2 Volt Lifepo4 baterija 100ahvidi više> -
3.2 V 50ah Lifepo4 baterija za skladištenje solarne energijevidi više> -
3,2v 100ah prizmatična stanična litijeva Lifepo4 Rv baterijavidi više> -
3.2v 200ah Lifepo4 Aa solarna litijska baterijavidi više>













