Proizvoda
48v Lifepo4 baterija za Ebike
1. Ima sustav upravljanja baterijom koji štiti bateriju tako da može trajati dulje
2. Može trajati do 2000 ciklusa, a vijek trajanja može biti do 6-10 godina
3. Najbolje se koristi za mobilne aplikacije, kao što su RV, brodovi, solarni sustavi
4. Brzo punjenje&Stopa samopražnjenja je manja od 3% mjesečno
5. Čvrst i može postići pravi duboki ciklus
6. Može se prilagoditi
48v lifepo4 baterija za ebike

Zašto odabrati Benwei 48v lifepo4 ebike bateriju:
1. Ima sustav upravljanja baterijom koji štiti bateriju tako da može trajati dulje
2. Može trajati do 2000 ciklusa, a vijek trajanja može biti do 6-10 godina
3. Najbolje se koristi za mobilne aplikacije, kao što su RV, brodovi, solarni sustavi
4. Pojačalo za brzo punjenje &; Stopa samopražnjenja je manja od 3% mjesečno
5. Čvrst i može postići pravi duboki ciklus
6. Može se prilagoditi
Informacije o Proizvodu:
48v lifepo4 baterija za ebike
| Ime proizvoda | 48v lifepo4 baterija za ebike |
| Nazivni napon | 48V=51.2V |
| Napon punjenja | 56-58.4V |
| Vrhunsko pražnjenje (8 sekundi) | 10A |
| Kontinuirano punjenje / brzina pražnjenja | 50A |
| Kapacitet (amper sati) | 50 Ah |
| Kapacitet (vati) | 2400W |
| Komponente | 16S1P /16S2P |
| BMS | 100A / 50A BMS ugrađen, može proći 100A 50A struju |
| Kemija | Litij-željezo-fosfat (LiFePO4) ćelija |
| Priključak | Pozitivna +Negativna 2 priključka |
| Prikaz | Kapacitet % / napon V |
| Temperatura punjenja | 0 ℃ do 45 ℃ (32 ℉ do 113 ℉) |
| Temperatura pražnjenja | -20 ℃ do 60 ℃ (-4 ℉ do 140 ℉) |
| Temperatura skladištenja | 0 ℃ do 45 ℃ (32 ℉ do 113 ℉) |
| Broj modela | DL4850 |
| Težina | 25 kg (55 funti) |
| Veličina | 460*285*185 mm (16*7,5*6 in) (D*Š*V) |
| Sustav upravljanja zaštitom baterije BMS funkcija | Automatske funkcije Niskonaponski raskid Zaštita od kratkog spoja Zaštita od prenapona Zaštita od prekomjerne struje Zaštita od prekomjernog punjenja Zaštita od prekomjernog pražnjenja Zaštita od previsoke temperature Unutarnje balansiranje stanica |
Više slika:







PITANJA:
P: Koliko dugo ga mogu dobiti?
O: Ovisi o količini vaše narudžbe, obično 20 ~ 25 radnih dana za novoproizvedene uzorke, 10 ~ 15 radnih dana za masovnu proizvodnju.
P: Mogu li dobiti besplatni uzorak?
O: Općenito ne dajemo' besplatan uzorak, ali možemo vratiti cijenu uzorka kada kupac posadi veliku narudžbu.
P: Je li vaša baterija stvarni kapacitet?
O: Sve naše baterijske ćelije s ocjenom A iz naše vlastite tvorničke proizvodne linije, 100% novi i stvarni kapacitet.
P: Na koje ste tržište već izvozili?
O: Već šaljemo u Europu, Aziju, Afriku, Bliski istok, Južnu Ameriku itd.
P: Ima li Benwei Battery uslugu nakon prodaje?
O: Da, jamstvo je 3 ~ 53 godine, ako u ovom razdoblju ima bilo kakvih problema s kvalitetom na našoj strani, poslat ćemo novi kao zamjenu za vaše nove narudžbe.
Popularni tagovi: 48v lifepo4 baterija za ebike, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupnja, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatni uzorak









