Proizvoda
Litijska baterija Lifepo4
1. Manja težina, manja veličina.
2. Izvedba visoke temperature.
3. Izuzetno siguran, bez eksplozije, bez požara pri sudaru.
4. Jaka otpornost na prekomjerno pražnjenje i zadržavanje naboja.
5. Snažno prihvaćanje punjenja i sposobnost brzog punjenja.
6. Izvrsne performanse velike struje pražnjenja, posebno pri pokretanju i penjanju.
7. Velika sposobnost i dug životni vijek za sve aplikacije velike snage.
8.Ekološki prihvatljiv netoksičan, ne kontaminira, bez rijetkih metala.
9. Nisko samopražnjenje i dobar učinak pražnjenja pri niskoj temperaturi.
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
baterija litij lifepo4

1. Manja težina, manja veličina.
2. Izvedba visoke temperature.
3. Izuzetno siguran, bez eksplozije, bez požara pri sudaru.
4. Jaka otpornost na prekomjerno pražnjenje i zadržavanje naboja.
5. Snažno prihvaćanje punjenja i sposobnost brzog punjenja.
6. Izvrsne performanse velike struje pražnjenja, posebno pri pokretanju i penjanju.
7. Velika sposobnost i dug životni vijek za sve aplikacije velike snage.
8.Ekološki prihvatljiv netoksičan, ne kontaminira, bez rijetkih metala.
9. Nisko samopražnjenje i dobar učinak pražnjenja pri niskoj temperaturi.
Informacije o Proizvodu:
| Ime | 72V 100AHlifepo4 baterija za kolica za golf |
| Model | BW-72v100ah/24S1P |
| Nazivni napon | 72V |
| Napon punjenja | 87.6V |
| Nazivni kapacitet | 100ah |
| Veličina baterije | 650*370*180 mm |
| Neto težina | 70 kg |
| Tip baterije | Litij ion 3.2V 100ah |
| Maksimalna trajna struja punjenja | 100A |
| Vršna struja pražnjenja BMS | 100A |
| Maksimalna vršna struja pražnjenja | 200A |
| Način punjenja | CC/CV |
| BMS zaštita | prekomjerno punjenje, prekomjerno pražnjenje, prekomjerna struja, kratki spoj |
| CERTIFIKATI | CE, ROHS |
| Vrsta terminala | M8 ili anderson ili neki drugi vijak |
| Životni ciklus | 2000 puta, 85% dod, 3000 puta, 80% dod 5000 puta, 65% dod, 8000 puta, 40% dod |
| Temperatura punjenja | 0~45℃ |
| Temperatura pražnjenja | -20~60℃ |
| Temperatura skladištenja | -10~45℃ |
| Potvrda | CE, RoHS, MSDS i UN38.3 certifikat |
| Paralelni sklop | do 10 stavki |
| Zaštita kućišta | IP65 vodootporan |
Više slika:






Primjena

PITANJA:
3 godine pod normalnom upotrebom.
2. Što je s vremenom isporuke?
Uzorak: u roku od 5-7 radnih dana. Skupna narudžba: unutar 3-4 tjedna.
3. Imate li MOQ ograničenje?
Nemate MOQ, uzorci su dobrodošli za vaše testiranje, naknade za uzorke mogu se vratiti za masovnu narudžbu.
4. Koju vrstu certifikata možete dati?
CE, RoHS, UN38.3. UL. Također možemo primijeniti i druge certifikate koji su Vam potrebni.
5. Možete li prihvatiti OEM&pojačalo; ODM?
Naravno, mi smo proizvođač i imamo professional R& D odjel, dobrodošli u vašu OEM& ODM narudžbu.
6. Koji je način dostave?
Na temelju vašeg zahtjeva za količinu narudžbe, vrijeme isporuke& Vozarina, često smo birali između Air, Sea& Izraziti.
Popularni tagovi: baterija litij lifepo4, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupnja, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na skladištu, besplatni uzorak
Par:
Big Battery Lifepo4
Sljedeći:
Lifepo4 baterija za kolica za golf
Pošaljite upit











