Proizvoda
Lifepo4 baterija 24v 100ah
Daljinski nadzor i održavanje 🔋
Bluetooth® povezivanje 📲
Ugrađene zaštitne funkcije ♨️
1-5 sat brzog punjenja⚙️
Vodootporan i dug životni vijek 🔋

Opis
1. Dizajniran posebno za električna vozila kao što su mobilni skuter, električna kolica za golf, električna invalidska kolica, sakupljač prašine, kosilica itd.
2. Dolazi već napunjen, zapečaćen, bez održavanja.
3. Približne dimenzije: 181 mm x 78 mm x 170 mm
4. Zatvorena konfiguracija, koloidni elektrolit i otporan na curenje.
5. Nema kisele magle i onečišćenja okoliša tijekom punjenja i pražnjenja.
6. Industrijski trošak po jedinici kapaciteta niži je od VRLA, ali su ekonomske koristi veće.
7. Proizvedeno prema certificiranom sustavu kvalitete ISO9001
8. Ima dug vijek trajanja, visoku učinkovitost i dug radni vijek.
Isticanje točaka
- Daljinski nadzor i održavanje 🔋
- Bluetooth® Povezivost 📲
- Ugrađene zaštitne funkcije ♨️
- 1-5 sat brzog punjenja⚙️
- Vodootporan i dug životni vijek🔋
Atributivni
| Dimenzije: | 181*78*170 (mm) |
| Primjenjivi raspon: | 52-59V |
| Minimalni kapacitet: | 25Ah |
| Nazivni kapacitet: | 25AH |
| Napon punjenja: | 54.6V |
| Vrijeme punjenja: | oko 8 sati |
| Totalna tezina: | oko 8,5 kg |
| Unutarnji zaštitni krug: | preopterećenje, prekomjerno pražnjenje, prekomjerna struja, zaštita od kratkog spoja |
| Unutarnje baterije: | baterije velikih marki. visoka kvaliteta! |
| Životni ciklus: | više od 1000 puta |
Prikaz slika








Popularni tagovi: lifepo4 baterija 24v 100ah, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak










