Proizvoda
Litij-ionska baterija od 48 volti
Iznimna stabilnost napona
Robustan mehanički dizajn
Bez održavanja
Nema proizvodnje vodika ili plina
<70% the weight of similarly sized SLA batteries
Pošaljite upit
Uvod u proizvod

Opis
Baterija, litij-ionska Rad dubokih ciklusa visokih performansi omogućen je zahvaljujući prepoznatljivoj kemiji litij-željeznog fosfata (LiFePO4) litij-ionske baterije od 24 V i 75 Ah. Ugrađeni automatski sustav upravljanja baterijom (BMS) na LFP-512100-10 osigurava.
Parametar
| Nazivni napon | 25.9V |
| Nominalni kapacitet @ 1C | 75 Ah |
| Napon punjenja | 29.2V - 29.6V |
| Struja punjenja: Preporučeno | < 15A |
| Pulsna struja | 320A |
| Optimalna vlažnost | 5 posto do 95 posto |
| Ocjena otpornosti na vodu/prašinu (IP) | IP 56 |
| Zaštita od ulaska: krutine/prašina | 5 Ocjena: Zaštićeno od štetnih naslaga prašine |
| Zaštita od ulaska: voda/vlaga | 6 Ocjena: Zaštićeno od jakih mlazova vode |
Isticanje točaka
- Iznimna stabilnost napona
- Robustan mehanički dizajn
- Bez održavanja
- Nema proizvodnje vodika ili plina
- <70% the weight of similarly sized SLA batteries
Prikaz slika









Popularni tagovi: litij-ionska baterija 48 volti, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak
Pošaljite upit










