Proizvoda
2x2FT LED ravno svjetlo za ured
1. Ultra-svijetlo i štedi energiju
2. Jednolika i glatka distribucija svjetla
3.Jednostavna instalacija: Standardna veličina čini ga odličnom zamjenom za fluorescentni trofer od 2×2FT, jednostavan za instalaciju s priloženim korisničkim uputama.

Opis proizvoda
1.Ultra-svijetla i štedi energiju
2. Jednolika i glatka distribucija svjetla
3.Jednostavna instalacija: Standardna veličina čini ga odličnom zamjenom za fluorescentni trofer od 2×2FT, jednostavan za instalaciju s priloženim korisničkim uputama.
4. Standardna 2×2FT LED panelna rasvjeta koja se široko koristi u stambenim i komercijalnim rešetkastim stropovima. Praktično rasvjetno svjetlo za dom, ured, škole, teretane, bolnice i druge komercijalne primjene.
| Kut svjetlosnog snopa: | Kut snopa od 120 stupnjeva |
| Svjetlina: | 5000 lumena |
| Temperatura boje (Kelvin): | 5000 Kelvina |
| Mogućnost prigušivanja: | 0-10V Prigušivanje |
| Boja učvršćenja: | Bijela |
| IP ocjena: | Ocijenjeno IP40 |
| Raspodjela svjetla: | 125 LM/W |
| Zamjenjuje: | Zamjena od 140 W |
| Napon: | 100-277V |
| Snaga: | 40 W |
Više detalja




Primjena
Uredska rasvjeta|Bolnička rasvjeta|Hotelska rasvjeta|Unutarnja LED rasvjeta|Rasvjeta za hodnik|Rasvjeta za teretanu|Rasvjeta natkrivene parkirne garaže|Rasvjeta za dizala|Maloprodajna rasvjeta|Rasvjeta zračne luke|Rasvjeta skladišta

Popularni tagovi: 2x2ft led ravne svjetiljke za ured, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupnja, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak












