Proizvoda
36W četvrtasta mala ploča za stropnu dekoraciju
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jedan je od najboljih proizvođača i dobavljača malih kvadratnih ploča od 36 W za stropnu dekoraciju u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visoke kvalitete i konkurentne cijene.
značajka proizvoda:
1. Uživajte u nenametljivoj ljepoti naše kvadratne male ploče od 36 W za stropnu dekoraciju, koja daje dojam profinjenosti bilo kojem prostoru koji odlučite ukrasiti na ovaj način.
2. Trebali biste osvijetliti svoju sobu LED rasvjetom koja je i svijetla i energetski-učinkovita. To će stvoriti atmosferu koja je i topla i gostoljubiva.
3. Poboljšajte izgled svog stropa ugradnjom uglađene i suvremene četvrtaste ploče koja je kompatibilna s bilo kojim dizajnom interijera.
ecifikacija:
| LED čip | Epistar / SMD2835 |
| IP ocjena | IP44 |
| Ulazni napon | 85-265 V, 100-277 V AC |
| CRI | >80Ra |
| Svjetlosna učinkovitost | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Vlast | 18W/36W/40W |
| Veličina | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120 |
| Temperatura boje (CCT) | 3000K,4000K,5000K |
| Podrška za prigušivanje | Triac s prigušivanjem ili 0-10V prigušivanjem |
| Materijal | Aluminij + PMMA |
| Kut snopa | 120 stupnjeva |
| Životni vijek | 50000 sati |
| Jamstvo | 5 godina |
| Poklopac okvira | Bijelo i srebrno |
| Certificiran | TUV, CE, ROHS |
Detaljne slike:





Upotreba:

Mala četvrtasta ploča od 36 W za stropnu dekoraciju lijep je i suvremen način osvjetljavanja vašeg dnevnog prostora.
O nama:


Pakiranje i dostava:

Popularni tagovi: 36w kvadratna mala ploča za stropnu dekoraciju, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak












