Proizvoda
Stropno svjetlo s pozadinskim osvjetljenjem za ured
1. Dostupna snaga: 40 W
2. Dostupna temperatura boje: 5000K
3.Dostupan svjetlosni tok: 5000 lumena
4. Kut snopa: 120 stupnjeva
5. Životni vijek: 50,000 sati
6. Napon: AC100-277V
Stropno svjetlo s pozadinskim osvjetljenjem za ured

Svjetlo s LED pločom sastoji se od mješavine LED dioda koje ravnomjerno i glatko raspoređuju svjetlost po velikom području, pružajući vam ispravno osvjetljenje koje vam je potrebno, za razliku od opcija osvjetljenja koje imaju samo jednu žarulju. Jedna od osnovnih karakteristika LED svjetiljki spuštenog stropa je ravnomjerna disperzija svjetlosti. Ovo LED svjetlo od 2x2 40W ima snažnu izlaznu svjetlinu od 5000 lumena i može zamijeniti 140-watt fluorescentnu ploču. Možete uštedjeti svoje troškove energije do 75 posto s ovim LED panelima od 40 W 2X2. Tradicionalna fluorescentna stropna svjetla namjeravaju se zamijeniti LED panelnim svjetlima. Zbog njihove prilagodljivosti i primjene u mnogim komercijalnim i korporativnim okruženjima, ponekad se nazivaju podrumskim stropnim svjetlima. Bilo bi opravdano misliti da će svjetiljka ravnog panela s led pozadinskim osvjetljenjem neupitno biti put u bolju budućnost s obzirom na sve ove prednosti.
Opis proizvoda
1. Dostupna snaga: 40 W
2. Dostupna temperatura boje: 5000K
3.Dostupan svjetlosni tok: 5000 lumena
4. Kut snopa: 120 stupnjeva
5. Životni vijek: 50,000 sati
6. Napon: AC100-277V
| Kut svjetlosnog snopa: | Kut snopa od 120 stupnjeva |
| Svjetlina: | 5000 lumena |
| Certifikati: | UL, DLC na popisu |
| Temperatura boje (Kelvin): | 5000 Kelvina |
| Mogućnost prigušivanja: | 0-10V Prigušivanje |
| Boja učvršćenja: | Bijela |
| IP ocjena: | Ocijenjeno IP40 |
| duljina: | 23.74 |
| Raspodjela svjetla: | 125 LM/W |
| Zamjenjuje: | Zamjena od 140 W |
| Napon: | 100-277V |
| Snaga: | 40 W |
Više detalja




Primjena
LED ravno svjetlo 5000K 40W AC100-277V DLC s mogućnošću prigušivanja, stropno svjetlo s pozadinskim osvjetljenjem za ured, sobu za sastanke, bolnicu, školu, maloprodajne trgovine.

Pitanja
1.Koliko je širok nosač kada se postavlja pomoću površinskog nosača? Trebam informaciju o visini od stropa.
Za korištenje sa spuštenim stropovima. Međutim, morate kupiti komplet za površinsku montažu kako biste ih montirali na površinu.
2.žica u kutiji je ljubičasta i svijetlo siva. Tko dolazi u Crno-bijele da bi se družio?
Tamnosive i ljubičaste žice koriste se za 0-10v prigušivanje, dok su crne, bijele i zelene žice označene kao "L", "N" i "žica za uzemljenje".
3. Mogu li zamijeniti svoje prethodne rasporede ovim? Podrumski spušteni strop bio bi predmet prijave.
Može se ugraditi, objesiti ili montirati na površinu pomoću kompleta.
4.Koja je težina ovih svjetala?
6,60 lb(s)
5. Dolaze li uz njega upravljački programi za LED svjetla?
Da, ploča već ima instalirane upravljačke programe.
Popularni tagovi: stropno svjetlo s pozadinskim osvjetljenjem za ured, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak










