Proizvoda
Stropno montirano okruglo LED svjetlo
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jedan je od najboljih proizvođača i dobavljača stropnih okruglih led svjetala u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visoke kvalitete i konkurentne cijene.
Značajka proizvoda:
1. Elegantan i suvremen izgled stropne okrugle LED svjetiljke sigurno će pružiti dojam sofisticiranosti u bilo kojem prostoru u kojem se instalira.
2. LED tehnologija koju koristi ova svjetiljka omogućuje sjajnu i ujednačenu rasvjetu, istovremeno smanjujući količinu novca potrošenu na struju.
3. Stropna okrugla LED svjetiljka pouzdana je i moderna opcija rasvjete koja se može koristiti u svakoj prostoriji zbog produljenog vijeka trajanja i čvrste konstrukcije.
Specifikacija:
| Vlast | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W |
| Temperatura boje (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Svjetlosna učinkovitost žarulje (lm/w) | 120lm/W |
| Indeks reprodukcije boja (Ra) | 80-83Ra ili 95-98Ra |
| Podrška za prigušivanje | Triac s prigušivanjem ili 0-10V prigušivanjem |
| LED čip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materijal | Aluminij+PC poklopac |
| Životni vijek (sati) | 50000 |
| Poklopac okvira | Bijela |
| Ulazni napon (V) | 85-265 V ILI 12 V DC, 24 V DC |
| Veličina izreza | 68 mm do 280 mm |
| Vanjski promjer | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Detaljne slike:





Upotreba:

Uživajte u prilagodljivosti ovog stropnog okruglog LED svjetla, izvrsnog za dodavanje daška profinjenosti dizajnu vašeg doma.
O nama:


Pakiranje i dostava:

Popularni tagovi: stropno okruglo led svjetlo, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak












