Proizvoda
Dugo LED svjetlo za ploču 1200×150 s pozadinskim osvjetljenjem
1. Pozadinsko osvjetljenje bez LGP-a sprječava bilo kakve promjene žutila.
2. PCB s lećom, 100 lm/w svjetlosne učinkovitosti, ujednačena luminiscencija.
3. U ponudi su bijeli, srebrni ili crni aluminijski okviri.
Pošaljite upit
Uvod u proizvod

Opis proizvoda
1. Pozadinsko osvjetljenje bez LGP-a sprječava bilo kakve promjene žutila.
2. PCB s lećom, 100 lm/w svjetlosne učinkovitosti, ujednačena luminiscencija.
3. U ponudi su bijeli, srebrni ili crni aluminijski okviri.
4. Bolja izvedba osvjetljenja, bez treperenja i visokokvalitetni transformator.
| Vlast | 24W |
| Dimenzija | D1195*Š145*V31 mm |
| Ulazni napon | 100-265VAC 50/60Hz |
| Faktor snage | >0.9 |
| CRI | >80 |
| Izlaz lumena | 100Lm/W |
| Temperatura boje | 3000K 4000K 5000K 6500K |
| Kut svjetlosnog snopa | 120 stupnjeva |
| SDCM | <5 |
| UGR | <20 |
| Učinkovitost | >89 posto |
Više detalja





Primjena
metro stanice, uredi, obrazovni i poslovni prostori

Popularni tagovi: dugo led panel svjetlo 1200×150 s pozadinskim osvjetljenjem, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti









