Proizvoda
Elegantna četvrtasta svjetiljka-za montiranje
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jedan je od najboljih proizvođača i dobavljača elegantnih četvrtastih svjetiljki u ravnini-u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visoke kvalitete i konkurentne cijene.
značajka proizvoda:
- Ova elegantna četvrtasta lampa-za montiranje je suvremenog i modernog dizajna koji će svaku sobu u vašoj kući učiniti privlačnijom.
- Zbog svoje male veličine i niskog profila, ova svjetiljka je idealna za upotrebu na mjestima s niskim stropovima ili ograničenim prostorom.
- Ova svjetiljka za ugradnju- ima čiste linije i glatku završnu obradu, što svakom prostoru daje dašak profinjenosti i stvara atmosferu koja je topla i gostoljubiva.
Specifikacija:
| LED čip | Epistar / SMD2835 |
| IP ocjena | IP44 |
| Ulazni napon | 85-265 V, 100-277 V AC |
| CRI | >80Ra |
| Svjetlosna učinkovitost | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Vlast | 18W/36W/40W/48W |
| Veličina | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120CM |
| Temperatura boje (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Podrška za prigušivanje | Triac s prigušivanjem ili 0-10V prigušivanjem |
| Materijal | Aluminij + PMMA |
| Kut snopa | 120 stupnjeva |
| Životni vijek | 50000 sati |
| Jamstvo | 5 godina |
| Poklopac okvira | Bijelo i srebrno |
| Certificiran | TUV, CE, ROHS |
Detaljne slike:





Upotreba:

O nama:


Pakiranje i dostava:

Popularni tagovi: elegantno četvrtasto u ravnini-svjetlo, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak












