Proizvoda
Mala 1×1 Led ravna ploča
♦ Dug vijek trajanja: Očekivani izvanredan radni vijek do 50,000 sati
♦ Nula UV emisija: LED osvjetljenje proizvodi malo infracrvenog svjetla i nema UV emisija.

Opis proizvoda
1.Materijali: Aluminijski okvir + Anti-UV LGP (ili PMMA) + ploča difuzora
2. Izvor svjetla: 130lm/w SMD 2835 čip
3.Driver: vanjski upravljački program uključen
| Vlast | 18W |
| Dimenzija | 295x295x9 mm |
| Ulazni napon | 100-265VAC 50/60Hz/ 220-240VAC |
| Faktor snage | >0.92 |
| CRI | >80 |
| Izlaz lumena | 100lm/w |
| Temperatura boje | 3000K; 4500K dnevna svjetlost, 6000K-6500K |
| Kut svjetlosnog snopa | 120 stupnjeva Široka distribucija |
| SDCM | <5 |
| UGR | <20 |
| Učinkovitost | >89% |
PWM/0-10V/DALI mogućnost prigušivanja
Kompleti za hitne slučajeve (9-12W s trajanjem od 1 sata 2 sata ili 3 sata)
Niski napon DC12V 24V
Više detalja




Primjena
Ovo četvrtasto malo svjetlo s ravnim panelom uvijek se koristi za hodnike i hodnike u stambenim zgradama, hotelima ili uredskim prostorima. Mala soba za sastanke, prostori za učenje ili radne stanice, izložbeni prostori proizvoda i maloprodajne trgovine…

Popularni tagovi: malo 1×1 led svjetlo s ravnim panelom, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak









