Proizvoda
Četvrtasti kreativni LED panel bez okvira
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jedan je od najboljih proizvođača i dobavljača četvrtastih kreativnih led ploča bez okvira u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visoke kvalitete i konkurentne cijene.
značajka proizvoda:
- Svojim aerodinamičnim i suvremenim izgledom Square Creative Frameless LED Panel odiše dozom sofisticiranosti koja će jednostavno nadograditi svaku prostoriju.
- LED rasvjeta ove ploče, koja je učinkovita u smislu potrošnje energije, daje dovoljno svjetla koje je i svijetlo i živahno u nizu situacija.
- Ultra-izuzetno tanak profil ove ploče olakšava ugradnju i svakom području daje čist i besprijekoran izgled, a istovremeno omogućuje jednostavnu ugradnju.
ecifikacija:
| LED čip | Epistar / SMD2835 |
| IP ocjena | IP44 |
| Ulazni napon | 85-265 V, 100-277 V AC |
| CRI | >80Ra |
| Svjetlosna učinkovitost | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Vlast | 18W/36W/40W |
| Veličina | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120 |
| Temperatura boje (CCT) | 3000K,4000K,5000K |
| Podrška za prigušivanje | Triac s prigušivanjem ili 0-10V prigušivanjem |
| Materijal | Aluminij + PMMA |
| Kut snopa | 120 stupnjeva |
| Životni vijek | 50000 sati |
| Jamstvo | 5 godina |
| Poklopac okvira | Bijelo i srebrno |
| Certificiran | TUV, CE, ROHS |
Detaljne slike:





Upotreba:

Sa Square Creative Frameless LED panelom, svom domu ili radnom mjestu možete dati izgled koji je istovremeno moderan i elegantan. Ova ploča idealna je za dodavanje daška elegancije svakoj prostoriji u vašoj kući ili poslovnom prostoru.
O nama:


Pakiranje i dostava:

Popularni tagovi: kvadratni kreativni led panel bez okvira, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak
-
Vodootporna led svjetla s ravnim panelomvidi više> -
Unutarnje stropno svjetlo s mogućnošću prigušivanja s pro...vidi više> -
Najbolja led svjetla za spuštene stropovevidi više> -
Spuštena stropna svjetla 1200×600 Panel s pozadinskim osv...vidi više> -
Led ravna LED ploča uvučena svjetlavidi više> -
Bijelo pravokutno panelno svjetlovidi više>












