Proizvoda
Ugradna LED svjetiljka od 3 inča s mogućnošću prigušivanja
1. Široki raspon primjene: može se instalirati na zidove i stropove u sobama za sastanke, hotelima, uredima, domovima i tako dalje.
2. Sigurno sučelje napajanja, jednostavno za instalaciju i rastavljanje.
3. Niska potrošnja energije, zaštita okoliša i ušteda energije.
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jedan je od najboljih proizvođača i dobavljača ugradnih led svjetiljki s mogućnošću prigušivanja od 3 inča u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visoke kvalitete i konkurentne cijene.

Značajke
• Mala potrošnja energije. Niže zagrijavanje tijekom rada.
• Neovisni IC upravljački program, dostupan ne-izolirani upravljački program.
Opis proizvoda
| Napon | 120 V AC |
| Snaga | 5W |
| Frekvencija | 60Hz |
| Temperatura boje | 3000K (topla bijela) |
| Kut snopa | 110 stupnjeva |
| Boje | Bijela |
| Mogućnost prigušivanja | Da |
| Indeks prikaza | CRI>80 |
Više detalja



Primjena:

Popularni tagovi: 3 inčna prigušiva ugradna led svjetiljka, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupnja, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak
Par:
LED panel svjetlo
Sljedeći:
170x170mm LED ravna ploča 12W
Pošaljite upit









