Proizvoda
Kvadratna ugradna LED svjetiljka od 6 inča s mogućnošću prigušivanja
1. Napravljen da stane u stropni izrez dimenzija 6,1 x 6,1 inča.
2. Kut snopa od 120- stupnjeva nudi dovoljnu pokrivenost osvjetljenjem.
3.120V AC napon i 12 W potrošnje električne energije
Pošaljite upit
Uvod u proizvod

Značajke
1. Napravljen da stane u stropni izrez dimenzija 6,1 x 6,1 inča.
2. Kut snopa od 120- stupnjeva nudi dovoljnu pokrivenost osvjetljenjem.
3.120V AC napon i 12 W potrošnje električne energije
4.Emitira toplo bijelo svjetlo od 3000K, što je idealno za uspostavljanje ugodne atmosfere.
5.A high colour rendering index (CRI>90) dobro reproducira boje, dajući stvarima živahan, originalan izgled.
Opis proizvoda
| Napon | 120 V AC |
| Snaga | 12W |
| Temperatura boje | 3000K (topla bijela) |
| Lumeni | 900 lumena |
| Kut snopa | 120stupanj |
| Indeks prikaza | CRI>90 |
| Boja obruba | Bijela |
| IP ocjena | IP20 (pogodno za vlažna mjesta) |
| Mogućnost prigušivanja | Da |
| Vozač uključen | Da |
Više detalja


Primjena:
Izvrstan za bilo koju stropnu primjenu.

Popularni tagovi: 6-inčni kvadratni prigušivi ugradni LED downlight, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak
Pošaljite upit











