Proizvoda

95Ra ugradna svjetiljka
Vrhunski aluminij za tlačno lijevanje, tvrda tekstura i bolja disperzija topline
Jednostavan za postavljanje i zamjenu tradicionalne svjetiljke, bez održavanja
Pošaljite upit
Uvod u proizvod

Opis proizvoda
1. Dizajniran da ponudi rješenja za rasvjetu s niskim odsjajem za bilo koju komercijalnu ili stambenu primjenu
2.Idealno za konferencijske sobe, restorane, hotele i stambene prostore
3. Sadrži aluminijsko duboko postavljeno kućište i zrcalni reflektor visokog sjaja
4. Uključujući prigušivi LED drajver za savijanje i utikač
Tehnički podaci
| Nazivni napon | 220-240 |
| Primarna radna struja | 800 mA |
| Radna frekvencija (Hz) | 50/60Hz |
| CC ili CV | CC |
| Snaga kruga svjetiljke | 32W |
| Klasa | Klasa II, dvostruko izolirana, uzemljenje nije potrebno |
| Izlazni napon (V) | 120 V DC maks |
| Sukladno EMC (EN55015) | Da |
| Korekcija faktora snage | 0.98 |
| Ulazni električni priključci | Uživo/neutralno s uzemljenjem |
| Mogućnost prigušivanja | Da, samo pomoću kompatibilnog DALI sustava (isključeno/1%-100%) |
Više detalja

















Popularni tagovi: 95ra ugradna svjetiljka, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak
Par:
12 V LED svjetla
Sljedeći:
24W površinski montirana led ploča
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti

