Proizvoda

9w Smart Rgbw Bluetooth LED svjetiljka
1. Hladnjak s dobrom disipacijom
2.Različiti pokrov za opciju
3. Jaka opruga
Pošaljite upit
Uvod u proizvod

Značajka proizvoda
1. Proizvodite različite svjetlosne efekte, poput blijeđenja, bljeskanja, stroboskopa ili pulsiranja
2. Izrađen od visokokvalitetnih materijala, kao što su aluminij, akril ili polikarbonat, kako bi se osigurala trajnost, sigurnost i estetika
3. Upravlja se pomoću pametnog telefona ili daljinskog upravljača
4. Integriran s glasovnim pomoćnicima i pametnim kućnim uređajima
Tehnički podaci
| Svjetlina | 900-1000 lumena (bijelo) |
| Potrošnja energije | 9Watt |
| Kut svjetlosnog snopa | 110º |
| Mogućnost prigušivanja | Mogućnost prigušivanja |
| Životni vijek | 50 000 sati |
| Uklapanje | Ravna površina, opružne kopče |
| Tehnički podaci | AC220-240V, 50/60 Hz |
| Vrijeme Ocjena | IP54 (sprijeda) IP40 (straga) |
| Materijalna konstrukcija | Plastika presvučena aluminijem, PC leća, bijela RAL9016 |
| Dimenzije | Ø115mmx57 Izrez 90-95mm |
| Zapakirane dimenzije | 120x120x75mm 1kom |
Više slika:



Primjena:








Popularni tagovi: 9w pametna rgbw bluetooth led svjetiljka, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupnja, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak
Sljedeći:
3 CCT podesiva RGBW LED svjetiljka
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti

