Proizvoda
Ugradbeno LED stropno svjetlo za kupaonicu
1. Kućište-aluminijskog tlačnog lijeva za poboljšanu disipaciju topline.
2. Dizajn prstena -otpornog na blještavilo nudi dobru kontrolu blještanja.
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jedan je od najboljih proizvođača i dobavljača ugradnih LED kupaonskih stropnih svjetiljki u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visoke kvalitete i konkurentne cijene.
-
Predstavljanje proizvoda

- Značajke:
1. Kućište-aluminijskog tlačnog lijeva za poboljšanu disipaciju topline.
2. Dizajn prstena -otpornog na blještavilo nudi dobru kontrolu blještanja.
- Specifikacija:
| Ulazni napon | 85- 265V AC ili 100-277 V AC 50Hz/60Hz |
| Izlazna snaga | 5W 9W 12W 15W 18W 20W 25W 30W |
| Svjetlost | 140 lm/W |
| Materijal | Aluminij + PC poklopac |
| Osjetljivost na svjetlo | PF>0.90 |
| Temperatura okoline | -20 stupnjeva +50 stupnjeva |
| Koristi se za | Zatvoreni |
| Jamstvo | 5 godina |
-
Detaljne slike:



- Upotreba:

- O nama:


Pakiranje i dostava:

Popularni tagovi: ugradna LED stropna kupaonica može osvjetliti, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak
Pošaljite upit










