Proizvoda

RGBW LED svjetiljka
1. Hladnjak s dobrom disipacijom
2.Različiti pokrov za opciju
3. Jaka opruga
Pošaljite upit
Uvod u proizvod

Značajka proizvoda
1. Svjetlina svjetiljke može se podesiti od 0 do 100%
2. Dugi vijek trajanja i smanjenje troškova održavanja
3. Instalira se u standardno udubljeno kućište ili nosač za površinsku montažu
Tehnički podaci
| Vlast | 20W/25W/30W |
| Temperatura boje (CCT) | RGBW |
| CCT | 3 CCT podesiva |
| Svjetlosna učinkovitost žarulje (lm/w) | 120lm/W |
| Indeks reprodukcije boja (Ra) | 80-83Ra ili 95-98Ra |
| Podrška za prigušivanje | Triac s prigušivanjem ili 0-10V prigušivanjem |
| LED čip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materijal | Aluminij+PC poklopac |
| Životni vijek (sati) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Poklopac okvira | Bijela |
| Ulazni napon (V) | 85-265V,110-240V ILI 12V DC, 24V DC |
| LED drajver | Izolirano i bez treperenja |
Više slika:



Primjena:








Popularni tagovi: rgbw led downlight, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti

