Proizvoda
Baterije za solarna svjetla
* Moćan i pouzdan
* Duboki ciklusi
* Visoka gustoća energije
* Ugrađeno u BMS
* Ekološki prihvatljivo
* Baterijske ćelije razreda A
* Izdržljiv i lagan
baterije za solarna svjetla

Značajke proizvoda:
baterije za solarna svjetla
* Moćan i pouzdan
* Duboki ciklusi
* Visoka gustoća energije
* Ugrađeno u BMS
* Ekološki prihvatljivo
* Baterijske ćelije razreda A
* Izdržljiv i lagan
Specifikacija proizvoda:
Punjive LiFePo4 rezervne baterije za solarna svjetla
| Model | BW-1280 4S1P |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Nominalni kapacitet | 80Ah |
| Napon završetka punjenja | 14,6V |
| Kraj punjenja Struja | 100mA |
| Kraj napona pražnjenja | 9,2V |
| Način punjenja | 0,2C (0,5A) CC/CV |
| Maksimalna.kontinuirana struja punjenja | 50A |
| Nominalna struja pražnjenja | 100A |
| Maksimalna struja pražnjenja impulsa | 150A/10S |
| Težina | 8,5kg |
| Veličina | 329 * 172 * 217mm |
| Radna temperatura | Punjenje 0~45°C |
| Pražnjenje | -10~55°C |
| Capacity@1C stopa 0,2C | ≥80Ah |
| Život u ciklusu | 3000 puta(@RT ciklusa, stopa 1C,85%D\OD) |
Glavne primjene za litij-ionske polimerne baterije:
1.Velika električna vozila: električni autobus, električni automobil, E-Tour Car.
2.Light električni automobil: e-bicikl, e-skuter, e-motocikl, električna golf kolica, e-invalidska kolica.
3.E-alat: električna bušilica, električna pila, kosilica i tako dalje.
4.Daljinski upravljani automobili, električni brod, zrakoplovi, igračke.
5.Uređaji za skladištenje energije iz solarne energije i energije vjetra, solarni sustavi, telekomunikacijska bazna stanica.
6.Mala medicinska oprema i prijenosna oprema.
7.RV, Kamp i jahta.
8.Solarna svjetla, svjetla za bicikle, LED svjetla, jaka svjetiljka.

Test lifepo4 baterije 12v 80ah


FAQ:
P1: Mogu li dobiti besplatan uzorak?A1: Općenito ne dajemo besplatan uzorak, ali možemo vratiti troškove uzorka kada kupac naruči skupno.
P2: Što je vrijeme isporuke ako naručimo?
A2: Ovisi o količinama narudžbi. Obično možemo isporučiti robu u roku od 3 -5 radnih dana za male narudžbe. Za masovni nalog,
Potvrdimo kada ćete izvršiti službenu naredbu.
P3: Koji su uvjeti plaćanja i isporuke baterija za solarna svjetla?
A3: Uvjeti plaćanja: po T/T, 30% za depozit i saldo sve prije otpreme. Za mali iznos prihvaćamo i plaćanje putem PayPal.
P4: Koja će se tvrtka koristiti za izradu pošiljaka? DHL? UPS ili drugi?
A4:Obično isporučujemo bateriju putem DHL-a, UPS-a i FedEx-a.
P5: Kako izgleda vaš paket? Mogu li imati prilagođeni paket?
A5: Imamo trenutni standardni paket tvornice, prilagođeni logotip za ispis bit će u skladu sa zahtjevima kupca, a dodatni
troškove će snositi kupci, za više detalja obratite nam se.
P6: Jesu li vaša tvornica ili trgovačka tvrtka?
A6: Mi smo profesionalni proizvođač baterija s vlastitom tvornicom i markom. Klijentima pružamo sve vrste OEM/ODM usluga
diljem svijeta.
Popularni tagovi: baterije za solarna svjetla, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, za prodaju, na zalihi, besplatan uzorak










