Proizvoda
Lifepo4 12v 7ah
Litij polimerska baterija 12V 20Ah sa značajkama.
1. Baterija različitog kapaciteta za opciju: 2000mAh/2200mAh/2400mAh/2600mAh/2800mAh.
2. Zeleni proizvod, dugo vrijeme čekanja, 3 godine jamstva, izvrsne sigurnosne performanse.
3. Testiranje kratkog spoja je prošlo, testiranje prekomjernog punjenja prošlo.
4. Najbolja usluga prodaje i dobra cijena.
5. Visoki kapacitet, platforma visoke razine, dugo radno vrijeme, dug životni vijek,
lifepo4 12v 7ah

Značajke proizvoda:
Litij polimer baterija lifepo4 12v 7ah pakiranje.
1.Različiti kapacitet baterija za opciju: 2000mAh/2200mAh/2400mAh/2600mAh/2800mAh.
2. Zeleni proizvod, dugo vrijeme čekanja, 3 godine jamstva, izvrsne sigurnosne performanse.
3. Testiranje kratkog spoja je prošlo, testiranje prekomjernog punjenja prošlo.
4. Najbolja usluga prodaje i dobra cijena.
5. Visoki kapacitet, platforma visoke razine, dugo radno vrijeme, dug životni vijek.
| Nazivni napon | 12.8V |
| Nazivni kapacitet | 7ah (OEM) |
| Tip baterije | Vrhunska A 3.2V 7000mah LifePO4 cilindrična litij-željezno-fosfatna baterija |
| Model | BW-1207/4S1P |
| Konfiguracija baterije | 4S2P |
| Unutarnji otpor | ≤420mΩ |
| Kraj napona punjenja | 14.6V |
| Kraj struje punjenja | 200mA |
| Kraj napona pražnjenja | 9.2V |
| Način punjenja | CC/CV (konstantna struja/stalni napon) |
| Maksimalna trajna struja punjenja | 10A (prijedlog) |
| Maksimalna kontinuirana struja pražnjenja | 25A |
| Maksimalna struja pulsnog pražnjenja | 30A/10S |
| Neto težina | 720g neto težina |
| Materijal kućišta | ABS kućište |
| Dimenzija kućišta | 7ah : 151*65*95mm (sve dimenzije se mogu prilagoditi) |
| Jamstvo | 2 godine. 3 godine za prodavača |
| Ugrađeni BMS | Praćenje temperature ćelije i PCB-a, struje, napona, balansiranja ćelije itd |
| Vrsta terminala | M8 |
| Životni ciklus | Životni vijek dubokog ciklusa 2000 puta, 80% dod, 5000 puta, 65% dod, 8000 puta, 40% dod |
| Temperatura punjenja | 0~45℃ |
| Temperatura pražnjenja | -20~60℃ |
| Temperatura skladištenja | -10~45℃ |
| Potvrda | CE, RoHS, MSDS i UN38.3 certifikat |
| Paralelni sklop | do 10 predmeta (12V-70Ah ili više) |
| Zaštita kućišta | Dostupan IP56 ili prilagođeni IP67 |
| Naljepnica | OEM naljepnica dobrodošla, možete poslati desgin za prilagodbu |
primjena:
lifepo4 12v 7ah

Duži životni ciklus

PITANJA:
lifepo4 12v 7ah
P: Jeste li tvornica ili trgovačko poduzeće?
O: Mi smo tvornica s 3 proizvodne baze koja se nalazi u Shenzhenu, Dongguanu, Huizhouu u provinciji Guangdong.
P: Koja je' granica MOQ?
O: Ne postoji MOQ za uzorke. Za količinu narudžbe na veliko, što je veća količina, to je jeftinije.
P: Što je s vremenom isporuke za masovnu proizvodnju?
O: Ovisi o količini vaše narudžbe, obično 20 ~ 25 radnih dana za novoproizvedene uzorke, 10 ~ 15 radnih dana za masovnu proizvodnju.
P: Koji je vaš rok plaćanja?
O: TT, L/C, West Union, itd.
P: Nudite li jamstvo za proizvode?
O: Da, nudimo 3-5 godina jamstva na naše proizvode.
Popularni tagovi: lifepo4 12v 7ah, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na skladištu, besplatni uzorak










