Proizvoda
Lifepo4 Deep Cycle baterija
• Battle Born litij-ionske baterije dubokog ciklusa pružaju beskrajne mogućnosti montiranja, izvanredan životni vijek i pristupačnije su od olovnih baterija.

Vrhunac tehnologije litij-ionskih baterija dubokog ciklusa je ovdje: 100 Ah 12 V LiFePO4 baterija! Možete se napajati iz naše baterije od 100 amper sati, 12 volti i riješiti se brige oko baterije uz samo 31 funtu. Sustavi za brodove, kampere, vozila i izvanmrežni sustavi mogu koristiti naše baterije! Vrijeme je da svoje glomazne olovne baterije zamijenite LiFePO4 baterijama, koje će također poboljšati vaš način života i vašu sposobnost za avanturu.
Naša LiFePO4 Deep Cycle baterija od 100 Ah 12 V ima očekivani životni vijek od 3000-5000 ciklusa* s kontinuiranom strujom od 100 A, udarnom strujom od 200 A (30 sekundi) i udarom od ½ sekunde za veća opterećenja.
Opis proizvoda
• Battle Born litij-ionske baterije dubokog ciklusa pružaju beskrajne mogućnosti montiranja, izvanredan životni vijek i pristupačnije su od olovnih baterija.
• Baterije Battle Born imaju dulji životni vijek, mogu se često puniti i prazniti te se pune brže od bilo koje druge baterije budući da su izrađene od obnovljive, 100 posto sigurne, netoksične energije.
• Možete sigurno pričvrstiti u bilo kojem položaju budući da u bateriji nema kiseline. Li-ionske baterije su stoga idealne za off-grid, off-road, RV, kampere, golf kolica i pomorske aplikacije!
Tehnički podaci:
| Ime proizvoda | Litij-ionska baterija Lifepo4 |
| Nazivni napon | 12.8V |
| Nazivni kapacitet | 100Ah |
| Struja punjenja | 50A |
| Struja pražnjenja | 100A |
| Zaštita | Ugrađeni BMS |
| Radna temperatura punjenja | 0 stupanj ~45 stupnjeva |
| Radna temperatura pražnjenja | -20 stupanj ~60 stupnjeva |
| OEM/ODM | Prihvatljiv |
Više detalja



Primjena

Popularni tagovi: lifepo4 baterija dubokog ciklusa, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak












