Proizvoda
18650 Baterija 12v 100ah
Bez zagađenja za zaštitu okoliša
100 posto autentična originalna litij-ionska punjiva baterija
Izgrađen u protueksplozijskoj zaštiti i zaštiti strujnog kruga
Dug životni ciklus više od 6000 puta
Dobra konzistencija, nisko samopražnjenje
Pošaljite upit
Uvod u proizvod

🔋Opis:
Stavka: zamjenska olovna baterija/12V 100ah olovna zamjenska baterija
Modeli: 12. 8V 100ah/120ah/200ah
Primjena: električni alati, kućanski aparati, kolica za golf, ČAMCI, PODMORNICE, automobili, električni
Folkliftovi, električna vozila, električna invalidska kolica, elektroenergetski sustavi, sustavi za pohranu sunčeve energije, neprekinuto napajanje
Pribor
Modeli: 12. 8V 100ah/120ah/200ah
Primjena: električni alati, kućanski aparati, kolica za golf, ČAMCI, PODMORNICE, automobili, električni
Folkliftovi, električna vozila, električna invalidska kolica, elektroenergetski sustavi, sustavi za pohranu sunčeve energije, neprekinuto napajanje
Pribor
Atributivni
| Mjesto podrijetla | Guangdong, Kina |
| Naziv marke | BW |
| Veličina baterije | 425*190*185 mm |
| Težina | 15 KG |
| Ime proizvoda | Baterija za pohranu solarne energije |
| Certifikacija | CE, MSDS, ISO9001 |
| 聽Održavanje | Besplatno održavanje |
| Materijal | Cilindrični 18650 |
| Korištenje | Solarna pohrana |
| Biciklistička utrka | 13.5-13.8V, preporučeno 13.62V |
| napon | 12V |
| Nazivni kapacitet | 100AH |
| OEM narudžba | Prihvatljiv |
| Život dizajna | 8-10 godina |
| Jamstvo | 5 GODINA |
| Primjena | Električni alati, Kuća, Elektroenergetski sustavi |
🔋Značajke i prednosti
- Bez zagađenja za zaštitu okoliša
- 100 posto autentična originalna litij-ionska punjiva baterija
- Izgrađen u protueksplozijskoj zaštiti i zaštiti strujnog kruga
- Dug životni ciklus više od 6000 puta
- Dobra konzistencija, nisko samopražnjenje
Prikaz slika







Popularni tagovi: 18650 baterija 12v 100ah, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak
Pošaljite upit










