Proizvoda
Automatske punjive litij-ionske Lifepo4 baterije
Bez zagađenja za zaštitu okoliša
100 posto autentična originalna litij-ionska punjiva baterija
Izgrađen u protueksplozijskoj zaštiti i zaštiti strujnog kruga
Dug životni ciklus više od 6000 puta
Dobra konzistencija, nisko samopražnjenje
Pošaljite upit
Uvod u proizvod

🔋Pažnja:
1. Ne izlažite bateriju, bacajte je u vatru.
2. Ne stavljajte bateriju u punjač ili opremu s pogrešnim priključkom.
3. Izbjegavajte kratki spoj baterije
4. Izbjegavajte pretjerane fizičke udare ili vibracije.
5. Nemojte rastavljati niti deformirati bateriju.
6. Ne uranjati u vodu.
7. Nemojte koristiti bateriju pomiješanu s drugim baterijama različitih proizvođača, vrsta ili modela.
8. Čuvati izvan dohvata djece.
Atributivni
| Punjiva | DA |
| Maksimalna struja punjenja | 100A |
| Kontinuirana struja pražnjenja | 100A/200A (prilagođeno) |
| Format | 8S1P |
| Kućište | Plastični |
| Izlazni priključak | Pozitivan i negativan |
| Vrijeme ciklusa | 6000 puta ili više |
| Dječja veličina | 522*240*218 mm |
| Težina | Cca. 36 KG |
| Naziv marke | BENWEI |
| Jamstvo | 3 godine |
🔋Značajke i prednosti
- Bez zagađenja za zaštitu okoliša
- 100 posto autentična originalna litij-ionska punjiva baterija
- Izgrađen u protueksplozijskoj zaštiti i zaštiti strujnog kruga
- Dug životni ciklus više od 6000 puta
- Dobra konzistencija, nisko samopražnjenje
Prikaz slika







Popularni tagovi: auto punjive litij-ionske lifepo4 baterije, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak
Sljedeći:
OEM Lifepo4 baterija 12v
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti









