Proizvoda
24V 50Ah litij-ionska baterija
Više kvalificirane cilindrične ćelije 🔋
Bluetooth® povezivanje 📲
Ugradbeno grijanje ♨️
Stabilnija i čvršća unutarnja struktura ⚙️
Vodootporan i dug životni vijek 🔋
Pošaljite upit
Uvod u proizvod

Opis
UL1642, IEC62619, IEC62133 navedeni s životnim ciklusom više od 3000 puta i izvrsnom postojanošću.
Pratite status baterije (napunjenost, pražnjenje, struja, temperatura, trajanje ciklusa i tako dalje) i mijenjajte podatke za različite aplikacije.
Isticanje točaka
- Više kvalificirane cilindrične ćelije 🔋
- Bluetooth® Povezivost 📲
- Ugrađeno grijanje ♨️
- Stabilnija i čvršća unutarnja struktura ⚙️
- Vodootporan i dug životni vijek🔋
Atributivni
| Nazivni napon | 25.6V |
| Nominalni kapacitet | 50 Ah @0.5C |
| Kapacitet (vati) | 1290W |
| Paralelna veza | Maks. 6 jedinica |
| Serijski spoj | Maks. 2 jedinice |
| BMS | 8S50A |
| Zaštita kruga | Prenapunjenost, Pretjerano pražnjenje, Prekomjerna struja, Pretjerana temperatura, Kratki spoj, Ravnoteža, Automatski oporavak od greške |
| Životni ciklus | 3000 puta ciklusa @100 posto DOD i 6000 puta @80 posto DOD |
| Samopražnjenje | Manje od 3 posto mjesečno |
| Učinkovitost punjenja | 100 percent @0.2C |
| Učinkovitost pražnjenja | 98-100 posto @1C |
Prikaz slika








Popularni tagovi: 24v 50ah litij-ionska baterija, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak
Pošaljite upit










