Proizvoda
24V 50Ah litijska trolling motorna baterija
Više kvalificirane cilindrične ćelije 🔋
Bluetooth® povezivanje 📲
Ugradbeno grijanje ♨️
Stabilnija i čvršća unutarnja struktura ⚙️
Vodootporan i dug životni vijek 🔋

Parametar
Muka vam je od stalnog punjenja baterije u vašem trolling motoru? Što je s stalnom brigom da bi vam se baterija mogla isprazniti usred vašeg ribolova?
Jaka BENWEI® 24V 50Ah litijska trolling baterija može zamijeniti vaše nestabilne trolling baterije. Zamjenom dvije 12-voltne olovne ili agm baterije, ova baterija grupe 24 uštedjet će prostor za pohranu na vašoj jahti i bit će prenosivija.
Ova baterija će vas podržati čak i uz veliku upotrebu bez obzira vozite li trolanje po mirnom vremenu ili se borite s vjetrom. Naša litijska brodska baterija od 24 V i 50 Ah pruža vam dugu i konstantnu potrošnju čak i za višednevne ribolovne ekspedicije. Idealan je za primjene dubokog ciklusa u različitim pomorskim uvjetima, godišnjim dobima i temperaturama.
Samo ga postavite, uključite i krenite. Gužve!
Isticanje točaka
- Više kvalificirane cilindrične ćelije 🔋
- Bluetooth® Povezivost 📲
- Ugrađeno grijanje ♨️
- Stabilnija i čvršća unutarnja struktura ⚙️
- Vodootporan i dug životni vijek🔋
Atributivni
| Fizičke dimenzije | 10,2" x 6,69" x 8,18" (260 x 170 x 208 mm) |
| Veličina BCI grupe | Grupa 24 |
| Težina | 260 lbs (11,7 kg) |
| Ocjena vode | IP65 |
| Tip terminala | M8 x 1.25" |
| Zakretni moment terminala | 80-100 in-lbs (8-10 Nm) |
| Materijal kućišta | Akrilonitril butadien stiren - usporava plamen |
| Vrsta ćelije | LiFePO4 |
Prikaz slika








Popularni tagovi: 24v 50ah litijska motorna baterija, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupnja, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak










