Proizvoda
36V 100Ah litijska Bluetooth baterija
Pratite radni status baterije na svom telefonu
Uključivanje/isključivanje baterije daljinskog upravljača
Provjerite više baterija odjednom
Measuring distance >10m
Inteligentni sustav upravljanja baterijom
Pošaljite upit
Uvod u proizvod

Opis
LFP-512100-5 punjiva Deep Cycle AGM baterija s T11 umetnutim terminalima je vrsta baterije.
AGM12100 Baterija|Dimenzije: D=13.00" Š=6.60" V=8.62"|12V 100AH AGM gel zatvorena baterija Korozija je spriječena zabrtvljenim dizajnom koji ne propušta. Bez održavanje.Ne morate dodavati kiselinu.dvije godine jamstva
Odgovara i zamjenjuje: RNG-BATT-AGM12-100, MR-127, HR12330W, ML100-12 i više.
Za solarne, UPS, alarmne sustave, kampere, invalidska kolica i više, 100 posto kompatibilna OEM zamjena.
Parametar
| Model | LFP-512100-5 |
| Nazivni napon | 38.4V |
| Nominalni kapacitet | 100Ah |
| energija | 3840 Wh |
| Preporučeni napon punjenja | 43.8V |
| Isključni napon pražnjenja | 30V |
| Maks. Struja punjenja | 100A |
| Maks. Konstantna struja pražnjenja | 200A |
| Dimenzija (D*Š*V) | 522*269*218 mm (20,6*10,6*8,6 in) |
| Težina | 35 kg (77 lbs) |
| Terminal | M8 |
| Materijal kućišta | ABS |
| IP ocjena | IP65 |
| Tip baterije | Litij željezo fosfat (LiFePO4) |
| Samopražnjenje mjesečno | <3% |
| Temperatura punjenja | 0 do 45ºC |
| Temperatura pražnjenja | -20 do 60ºC |
| Temperatura skladištenja | 0 do 40ºC |
Prednosti
- Pratite radni status baterije na svom telefonu
- Uključivanje/isključivanje baterije daljinskog upravljača
- Provjerite više baterija odjednom
- Measuring distance >10m
- Inteligentni sustav upravljanja baterijom
Prikaz slika










Popularni tagovi: 36v 100ah litijska bluetooth baterija, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak
Sljedeći:
Deep Cycle baterija 100ah
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti










