Proizvoda
Lifepo4 baterije s dugim ciklusom za vanjsku energiju
1. Dugi životni vijek: LiFePO4 baterija ima životni vijek do 10 godina i dug životni ciklus od više od 5000 puta.
2. Lagana: Težina Li-ion (LiFePO4) zamjenske baterije je samo oko jedne trećine težine olovne baterije.
3. Duboko pražnjenje: LiFePO4 daje 25 posto više snage od olovne baterije istog kapaciteta koja koristi AGM ili GEL elektrolit.
4. Širok raspon radnih temperatura: LiFePO4 baterije mogu raditi u širokom rasponu temperatura, od -20 stupnjeva do 60 stupnjeva.
5. LiFePO4 je zelen, netoksičan i ne zagađuje jer ne sadrži opasne sastojke teške metale.
Pošaljite upit
Uvod u proizvod

🔋Isticanje točaka
Trebate li osigurati da će vaš sustav nastaviti raditi u slučaju strujnog udara ili nestanka? Ako koristite ovaj LFP-512100-5 zamjenski baterijski uložak, možete se opustiti znajući da je vaš električni sustav siguran. Četiri zatvorene olovne baterije unutar uređaja daju 84VAh kontinuiranog napajanja. Nema potrebe trošiti vrijeme na isključivanje opreme tijekom postavljanja budući da se spremnik može zamijeniti bez prekida rada. Lakoća plug-and-play instalacije olakšava postavljanje baterije.
Atributivni
| Referenca baterije | 12,8V 9Ah |
| Veličina (mm) | 151*65*94 |
| Težina | 1,3 kg |
| Struja punjenja | 0.2C |
| Maksimalna struja punjenja | Max1.2C @25 stupnjeva |
| Struja pražnjenja | 0.5C |
| Maksimalna struja pražnjenja | Max0.5C @25 stupnjeva |
| MOQ | 1 kom |
| Boja | Neobavezno |
| Paralelna podrška | Podržani su paralelni terminali |
| Način izlaznog priključka | terminal |
| Način punjenja | CC/CP/VP |
| Napon prekida punjenja | 14.6 V |
| Napon prekida pražnjenja | 11.2 V |
| Certifikacija | CE |
| Naplaćuje se | Da |
| Ciklus života | Više od 5000 puta |
| Primjena | Igračke, električni alati, kućanski aparati, čamci, kolica za golf, električni dizači, električna vozila, električni sustavi, sustavi za pohranu sunčeve energije |
Prikaz slika








Popularni tagovi: baterije dugog ciklusa lifepo4 za vanjsku energiju, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak
Pošaljite upit









