Proizvoda
2ft X 2ft LED ploča s mogućnošću prigušivanja
• Aluminijski okvir: svjetlo na LED ploči koristi 6063 aluminij, bijelu ručku za raspršivanje površinske temperature.
• Lightman led panel svjetlo koristi visokokvalitetni PS difuzor, svjetlo je ravnomjerno raspršeno, a svjetlo je jarko i mekano, što ga čini ugodnim.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jedan je od najboljih proizvođača i dobavljača LED rasvjete za prigušivanje 2ft x 2ft u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visoke kvalitete i konkurentne cijene.

Opis proizvoda
ultra{0}}tanka ploča niskog-profila koja je debela manje od pola inča.
ima vrhunski reflektor koji sprječava odsjaj.
je prikladna zamjena za fluorescentnu žarulju.
Za prigušivanje se može koristiti regulator od 0–10 volti.
Uređaj ima ugrađeno-svjetlo sa strane. ravnomjerno raspoređuje svjetlost i bez treperenja.
| Snaga | 45W |
| Temperatura boje | 4000K (prirodna bijela) |
| Boja obruba | Bijela |
| Svjetlosni tok | 4500Lm |
| IP ocjena | IP20 (samo za unutarnju upotrebu) |
| Indeks prikaza | >80 |
| Mogućnost prigušivanja | Da |
| Dimenzije | 604 x 604 x 10 mm (23,75 x 23,75 x 0,4 inča) |
Više detalja




Primjena

Popularni tagovi: 2ft x 2ft prigušiva LED ploča, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak










