Proizvoda
1ft X 4ft LED panel 120V LED panel s pozadinskim osvjetljenjem s mogućnošću prigušivanja
• Bešavni zavareni spoj s aluminijskim okvirom, sprječava-propuštanje svjetlosti.
• Svjetlo se ravnomjerno raspoređuje, visoka svjetlina, anti{0}}odsjaj.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. jedan je od najboljih proizvođača i dobavljača LED panela dimenzija 1ft x 4ft 120v prigušivog led panela s pozadinskim osvjetljenjem u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visoke kvalitete i konkurentne cijene.

Opis proizvoda
• Pogodno za urede i skladišta.
• Ima životni vijek od 50 000 sati.
• Siguran na dodir i odvođenje topline.
• Idealno za vlažna i suha okruženja.
| Napon | 100-277 V AC |
| Snaga | Podesivo (25/30/36W) |
| Trenutni | 0.4A |
| Temperatura boje | Podesiva 3500K, 4100K, 5000K |
| Boja obruba | Bijela |
| Svjetlosni tok | 5000Lm |
| IP ocjena | IP20 (samo za unutarnju upotrebu) |
| Indeks prikaza | >80 |
| Mogućnost prigušivanja | Da |
| Dimenzije | 1213 x 298 x 8,2 mm (47,75 x 11,75 x 0,3 inča) |
Više detalja



Primjena


Popularni tagovi: 1ft x 4ft led panel 120v prigušiva LED pozadinsko osvjetljena ploča, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak









