Proizvoda

8w RGB Led panel svjetlo
1. Ultra-tanak, modni dizajn.
2. Usvojite SMD2835 LED diode visokog lumena kao izvor svjetla.
3. PC poklopac za meko, usklađeno svjetlo.
Pošaljite upit
Uvod u proizvod

Značajke
1. Izuzetno tanak dizajn (12 mm)
2. Visoka svjetlina: 5050 LED dioda
3. Najpouzdaniji LED drajver: Meanwell drajveri su izborni i bitna su komponenta LED panela.
4. Prigušivanje: Vrijeme i brzina RGB-a mogu se podesiti.
5. Raskošan izgled: Zapečeni bijeli sjaj
6. Ekološki i energetski učinkovit
7. DC konektor: Jednostavan za korištenje
| VODIO | SMD5050 |
| Vlast | 8W |
| Boje | RGBW |
| PF | >0.9 |
| Mogućnost prigušivanja | dostupan |
| Način upravljanja | IR/2.4G/DMX sustav upravljanja |
| Veličina | Φ8*12,8MM |
| Montaža | Ovjes ili ugrađeni |
| Težina | 0.8 kg |
| Faktor snage | >0.9 |
| Materijal | aluminij za tlačno lijevanje |
| MOQ | 1 komad |
| vijek trajanja | 50,000 sati |
| Veličina izvozne kutije | 10*10*2,5 cm |
| Frekvencija napona | AC85~277V |
| Jamstvo | 3 godine |
Više slika


Montaža
Tanak LED panel

Popularni tagovi: 8w rgb led panel svjetlo, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak
Sljedeći:
RGBW 2X2 LED PANEL SVJETLO
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti

