Proizvoda

Rgbw 60×60 48W Led panel svjetlo
1. Ultra-tanak, modni dizajn.
2. Usvojite SMD2835 LED diode visokog lumena kao izvor svjetla.
3. PC poklopac za meko, usklađeno svjetlo.

Značajke
1. Korištenje vrhunskog SMD LED-a kao izvora svjetla;
2.Potpuno zelen i ekološki prihvatljiv, ne emitira živu, nema UV ili IR zračenje i ne sadrži elektromagnetska polja;
3.Brzi početak, meka svjetlost, bez treperenja, bez sjene, zaštita za oči;
4. Izvrsna svjetlosna učinkovitost, mala potrošnja energije i značajna ušteda energije;
5. Visoki faktor snage, potpuno usklađen s kriterijima državne elektroenergetske mreže;
| LED | SMD5050 |
| Vlast | 48W |
| Boje | RGBW |
| PF | >0.9 |
| Mogućnost prigušivanja | dostupan |
| Način upravljanja | IR/2.4G/DMX sustav upravljanja |
| Veličina | 600*600*10MM |
| Montaža | Obustava ili ugradnja |
| Težina | 3,8 kg |
| Faktor snage | >0.9 |
| Materijal | Stipsa. |
| MOQ | 1 komad |
| vijek trajanja | 50,000 sati |
| Veličina izvozne kutije | 65*65*3 cm |
| Frekvencija napona | AC85~277V |
| Jamstvo | 3 godine |
Više slika


Montaža
Tanak LED panel

Prijave
Široko se koristi u domovima, uredima, restoranima, hotelima, autobusima, vlakovima, skladištima, školama za sastanke, knjižnicama, tvornicama, skladištima, kasinima, garažama, bolnicama, trgovačkim centrima, supermarketima, trgovačkim centrima itd.
Popularni tagovi: rgbw 60×60 48w led panel svjetlo, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak

