Proizvoda
Rgbw 60×60 Led panel svjetlo
1. Ultra{1}}tanak, modni dizajn.
2. Usvojite SMD2835 LED diode visokog lumena kao izvor svjetla.
3. PC poklopac za meko, usklađeno svjetlo.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedan od najboljih proizvođača i dobavljača rgbw 60 × 60 LED rasvjetnih ploča u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visoke kvalitete i konkurentne cijene.

Značajke
- Izvrsno osvjetljenje: izvor svjetla koristi-čip poznate marke, koji ima dug životni vijek, veliku svjetlosnu učinkovitost i besprijekornu postojanost.
- Svjetiljka zadovoljava CE i RoHS standarde i lagana je, jednostavna za instalaciju i zamjenu, sigurna i ne -zagađuje.
- RGBW srebrni okvir pune boje/Anodna oksidacija u spreju Opcijski bijeli okvir
- Sa bežičnim daljinskim upravljačem, 30 boja
- Izvrsna homogenost emisije svjetla uz osmogodišnje opsežno znanje u dizajnu svjetla
- Za trgovce na veliko i malo dostupan je jedinstveni crtični kod.
- Četiri{0}}u-RGBW LED s dodanom dodatnom bijelom LED diodom koja koristi 0,3 W/LED
| Boje | RGBW |
| PF | >0.9 |
| Mogućnost prigušivanja | dostupan |
| Veličina | 600*600*10MM |
| Montaža | Obustava ili ugradnja |
| Težina | 3,8 kg |
| Faktor snage | >0.9 |
| Materijal | Stipsa. |
| MOQ | 1 komad |
| vijek trajanja | 50 000 sati |
| Veličina izvozne kutije | 65*65*3 cm |
| Frekvencija napona | AC85~277V |
| Jamstvo | 3 godine |
Više slika


Montaža
Tanak LED panel

Prijave
Široko se koristi u domovima, uredima, restoranima, hotelima, autobusima, vlakovima, skladištima, školama za sastanke, knjižnicama, tvornicama, skladištima, kasinima, garažama, bolnicama, trgovačkim centrima, supermarketima, trgovačkim centrima itd.
Popularni tagovi: rgbw 60×60 led panel svjetlo, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak










