Proizvoda
Četvrtasto svjetlo s ravnim panelom
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
značajka proizvoda:
1. Četvrtasta svjetiljka s ravnim panelom ima elegantan i moderan dizajn koji se bez napora uklapa u svaki prostor.
2. Sa svojom energetski-učinkovitom LED tehnologijom, ovo rasvjetno tijelo pruža jarko i ravnomjerno osvjetljenje uz minimalnu potrošnju energije.
3. Njegova izdržljiva konstrukcija i dug životni vijek čine ga tro-učinkovitim rješenjem za rasvjetu i za stambene i poslovne prostore.
Specifikacija:
| LED čip | Epistar / SMD2835 |
| IP ocjena | IP44 |
| Ulazni napon | 85-265 V, 100-277 V AC |
| CRI | >80Ra |
| Svjetlosna učinkovitost | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Vlast | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Veličina | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120CM |
| Temperatura boje (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Podrška za prigušivanje | Triac s prigušivanjem ili 0-10V prigušivanjem |
| Materijal | Aluminij + PMMA |
| Kut snopa | 120 stupnjeva |
| Životni vijek | 50000 sati |
| Jamstvo | 5 godina |
| Poklopac okvira | Bijelo i srebrno |
| Certificiran | TUV, CE, ROHS |
Detaljne slike:





Upotreba:

O nama:


Pakiranje i dostava:

Popularni tagovi: kvadratno ravno svjetlo, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupnja, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatni uzorak
Sljedeći:
Rgbw 60×60 Led panel svjetlo
Pošaljite upit












