Proizvoda

Jarko i meko LED okruglo svjetlo

Opis proizvoda
1. Energetska učinkovitost: svijetlo i meko LED okruglo svjetlo na ploči primjer je energetski učinkovite LED rasvjete koja je stekla široko priznanje. Proizvodi izvrsno osvjetljenje uz nižu potrošnju energije od konvencionalnih izvora rasvjete, čime se štedi znatna količina energije.
2. Ravnomjerno i jarko osvjetljenje: Svjetlo ploče proizvodi ravnomjerno i jarko osvjetljenje bez oštrih sjena ili odsjaja. Savršen je za domove, radna mjesta i druga mjesta zbog tople, ugodne atmosfere koju pruža svojom mekom, nježnom rasvjetom.
Tehnički podaci
| Vlast | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Temperatura boje (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Svjetlosna učinkovitost žarulje (lm/w) | 140lm/W |
| Indeks reprodukcije boja (Ra) | 80-83Ra ili 95-98Ra |
| Podrška za prigušivanje | Triac s prigušivanjem ili 0-10V prigušivanjem |
| Materijal | Aluminij+PC poklopac |
| Životni vijek (sati) | 50000.000 |
| Poklopac okvira | Bijela |
| Ulazni napon (V) | 85-265V ILI 12 V DC, 24 V DC |
| Veličina izreza | 68 mm do 280 mm |
| Vanjski promjer | 85-300 mm |
Više slika:



Primjena:
Koristi za:
Kuća: blagovaona, hodnik, dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja, vrt.
Ured: soba za sastanke, radni prostor, recepcija, izložbeni prostor
Ostalo: restorani, barovi, kafići, muzeji, trgovine, itd.








Popularni tagovi: svijetlo i meko led okruglo svjetlo za panele, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak





